Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu Ve Detayları

Ekranların en sevilen yüzlerinden biri olan Zuhal Topal bambaşka bir formatla yeniden karşımızda. Fox Tv ekranlarında yeni yarışmasıyla karşımıza çıkan Zuhal Topal bu sefer yemek yarışmasının sunuculuğunu ve jüri görevini üstlenecek. Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasına nasıl başvuru yaparım gibi soruların cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Fox Tv

Zuhal Topal’la Sofrada yemek yarışmasında Gelin ve Kaynana bir takım olarak diğer gelin ve kaynanalara karşı yarışmaktadır. Ekranlarda yayınlanan diğer yemekteyiz yarışmalarına benzerlik göstermektedir ama bu yarışma biraz daha farklı. Zuhal Topal’la Sofrada yemek yarışmasına he hafta 5 adet gelin ve 5 adet kaynana katılmaktadır. Yarışma günü kimde ise o günün yarışmacısı olan gelin alışverişe gitmektedir ve o sırada kaynana ve Zuhal Topal evde beklemektedir ve gelin hakkında konuşmaktadırlar. Günün yarışmacısı olan gelin’e alışveriş yapması için bir miktar para Zuhal Topal’la Sofrada ekibi tarafından verilmektedir. Alışveriş yapılırken hiç bir şeyin unutulmaması çok önemli çünkü alışverişte almayı unuttuğunuz bir malzeme evinizde olsa bile kullanmanız yasaktır.

Alışverişi tamamlayan yarışmacı gelin eve gelerek hemen yemek hazırlamaya başlar. Yarışmacı gelin yemek yaparken kaynananın fiziksel olarak karışması yasaktır sadece sözlü olarak yardımcı olabilir ama asla yemeklere dokunması veya yardım etmesi kesinlikle yasaktır. Yarışamcı gelinin verilen süre içinde yemeklerini pişirmesi , masayı hazırlaması ve üstünü değiştirmesi gerekmektedir. Çünkü diğer yarışmacılar bu kriterlerden puan kırabilmektedirler.

Bu yarışmada diğer yemek yarışmalarından farklı olarak akşam yemek yemeğe sadece yarışmacı kaynanalar gelmektedir. Bütün yarışmacı kaynanalar geldikten sonra yemek sunumu başlamaktadır. Yarışmacı gelinin yemek sunumunu yaptıktan sonra yemek hakkında bilgi vermesi gerekmekte ve kaynanaların yemekle alakalı sorularını cevaplaması gerekmektedir. Gün sonunda bütün yemekler bittikten puan verme aşamasına geçilmektedir. Kaynanaların 10 üzerinden puan vermesi istenmektedir. Kaynanaların dışında Zuhal Topal’da puan vermekte. Zuhal Topal’ın vereceği puan genelde yarışmanın akışını değiştirmekte. 5 gün boyunca yarışma akışı böyle devam etmektedir ve 5 günün sonunda yarışmanın kazananı belli olacaktır. Ödülü kimin kazanacağını açıklanacağı zaman bütün gelinler ve kaynanalar aynı odada beklemektedir ve Zuhal Topal birinci gelin ve kaynanayı açıklayarak büyük ödülü birinciye takdim etmektedir.

Zuhal Topal’la Sofrada Büyük Ödül

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında 5 gün boyunca gelinler ve kaynanalar hünerlerini göstermektedir ve en iyi kimin yemek yaptığını ispatlarlar. 5 günün sonunda birinci açıklanmakta ve ödülü ona takdim edilir. Büyük ödül ise 10.000 Türk Lirasıdır. Gelininize güveniyorsanız ve büyük ödülü kazanmak istiyorsanız Zuhal Topal’la Sofrada başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının başvuruları sitemiz üzerinden yapılabilmektedir. Zuhal Topal’la Sofrada başvuru yapmak çok hızlı ve basit bir süreçtir fakat yinede dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Başvuru formunda mutlaka doldurulması gereken ve isteğe bağlı doldurulması gereken bilgiler olarak 2 çeşit kutucuk bulunmaktadır.Mutlaka Doldurulması gereken kutucukların başında veya sonunda ” * ” şeklinde yıldız işaret bulunmaktadır. Yıldız işareti yoksa isteğe bağlı bilgiler kutucuğudur. Biz yinede mutlaka doldurulması gereken bilgileri sizinle paylaşacağız. Mutlaka doldurulması gereken bilgiler;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Doğum Yeriniz
  • Eğitim Durumunuz
  • Medeni Durumunuz
  • İlgi Alanlarınız
  • İletişim Bilgileri
  • Kaynananızın Bilgileri
  • Önceden Katıldığını Yarışma Var mı ?

İstenen bu bilgileri doğru bir şekilde doldurmanız başvurunuzun değerlendirilmeye alınmasını sağlayacaktır. Eğer başvurunuz onaylanırsa verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşarak sizi ofislerine mülakata davet edecekler ve yarışma günü hakkında konuşacaklardır. Sizde Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasına başvuru yapmak ve ödülü kazanmak istiyorsanız Zuhal Topal’la Sofrada başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.