Yetenek Sizsiniz Başvuru Formu ve Detayları

YETENEK SİZSİNİZ  BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Yıllardır bütün Dünya’da izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz, uzun bir aradan sonra tekrardan yayınlanmaya başlayacak. Dünya’da ilk kez ”American Got Talent” ismiyle Amerika’da ekranlarda yayınlanmaya başlayan yarışma 2009 senesinden itibaren Türkiye’de Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlamıştır. İlerleyen yıllarda reyting sıralamasında 1. sırayı kimseye kaptırmayan Yetenek Sizsiniz, 2011 yılından itibaren Star Tv ile anlaşarak yoluna devam etmeye karar vermiştir. Ve en sonunda ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın kanalı olan Tv8’de yayınlanma kararı alınmıştır. Bu yarışmanın amacı Türkiye’nin en yetenekli kişini bulmaktır. Yarışma sayesinde, belkide hayatı boyunca kimse tarafından keşfedilemeyecek yetenekler, bu yarışma sayesinde keşfedilecek ve yeteneğinin karşılığını alacaktır. Ve üstelik bu yarışmaya katılmak tamamen ücretsiz. Yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinde verilecek olan Yetenek Sizsiniz Başvuru Formuna gerekli bilgileri doldurarak göndermeniz. Başvuru formunu ve nasıl doldurmanız gerektiğiyle ilgili bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.


YARIŞMANIN FORMATI

Yarışma katılmak için ilk olarak bir ön eleme yapılır. Bu ön elemeye sadece başvurusu kabul edilen yarışmacı adayları katılabilir. Ön eleme’lerin yapıldığı mekanlar, başvurusu kabul olan yarışmacı adaylarına sms veya mail yoluyla iletilir. Ön eleme’lerin yapıldığı mekanlar genelde İstanbul , İzmir , Ankara , Bursa  gibi büyükşehirlerde yapılmaktadır.

1:Tur : Ön elemeyi geçen yarışmacı adayları büyük sahnede jüri ve seyircilerin önünde 1.tur’da yeteneklerini sergilerler. 3 jüriden en az 2 evet oyu alan yarışmacı bir üst tur’a geçmeye hak kazanır. Jüri sizi kabul etmez ise bir yıl sonra tekrardan yarışmaya katılabilirsiniz.

2.Tur : Bu tura ön elemeyi geçen yarışmacılar içerisinden sadece 14 kişi seçilir. Bu 14 kişi ön elemeye oranla çok daha iyi bir performans göstermeli ve bir sonraki turda farklı bir gösteri yapabileceğinin garatisini vermiş olmalı. Bu turda  her hafta 14 kişi içerisinden sadece 5 kişi bir üst tura geçmeye hak kazanır. Bu 5 kişinin 3’ünü jüri karar ver ve diğer 2 kişi halk oylaması ile seçilir.

3. Tur : Bu tur 2.Tur ile tamamen aynıdır.

Final: Final’e kalan 28 yarışmacı 2 güne bölünerek yarışırlar. 2. gün sonunda halk oylarıyla 1. seçilecektir.

 

YETENEK SİZSİNİZ ŞAMPİYONLARI

1.sezon : Uğur Karameşe
2.sezon  : Sefa Doğanay
3.sezon : Ali Yeşilırmak ve Max
4.sezon  : Atalay Demirci
5.sezon : Burak ve Kıvanç
6.sezon : Yunus Karaca

YETENEK SİZSİNİZ 2017 BAŞVURU FORMU

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2017 başvuru formunu yarismabasvurulari.org ailesi olarak sizlere sunuyoruz. Başvuru formuna doldurmanız gereken bütün bilgileri doğru doldurmanız gerekmektedir. Çünkü bu bilgiler dikkatle incelenmektedir yanlış bir bilgi görüldüğünde başvurunu kabul edilmeyecektir. Doldurmanız gereken bilgiler ;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Vücut Özellikleriniz
  • İletişim Bilgileriniz

Bu bilgileri vereceğimiz başvuru formuna yazarak yarışmaya başvurabilirsiniz. Yetenek Sizsiniz yarışmasının Başvuru Formuna Buraya Tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Eğer başvurunuzu farklı şekilde yapmak istiyorsanız dosya boyutu en fazla 100MB olacak bir video çekerek  başvurabilirsiniz. Çektiğiniz video’yu buraya tıklayarak yükleyebilirsiniz.
Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.