TV8 Seyirci Başvuru Formu 2021 ve Detayları

TV8 Seyirci Başvuru Formu 2021 ve Detayları

TV 8 yaptığı değişik formatlar ile birlikte yeni sezonda da reyting rekorları kırmaya hazırlanıyor. Birçok farklı yarışma programı ile evlere misafir olan kanal 2021 yılı için de hazırlıklar yapmaya başladı. Acun Medya bünyesinde gelişen içeriklerin yayınladığı TV8 Türklerin dünyanın dört bir yanından merakla takip ettiği kanallar arasında bir numaraya yerleşmeyi başarıyor. TV 8 kanalında Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği yarışma programları;

 

TV 8 2021 Yarışma Programları

ayesinde seyirci ile buluşan yarışma programlarının hepsi seyirci tarafından çok büyük ilgi görüyor. Bunun yanında kanal da kaliteli birçok program ve Doğduğun Ev Kaderindir ile birlikte Kırmızı Oda adında gerçek hayat hikâyelerini konu alan iki dizi de yayınlanıyor.

TV 8 Yarışma Programları 2021

TV 8 ekranlarında yer alan ve izlenme rekorları kıran çok fazla yarışma programı bulunuyor. Acun Medya ile özdeşleşen programlar olan özellikle de Survivor, O Ses Türkiye, Master Chef ve Yetenek Sizsiniz senelerdir devam eden, herkesin mutlaka bir kere izlediği kaliteli içerikler olarak yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek.

Acun Medya bünyesinde yer alan bu programların birçoğu yurt dışından satın alınır, Türkiye versiyonu olarak Türk izleyicileri ile buluşmuştur. Özellikle 2020 yılının son zamanlarında reyting rekorları kıran Master Chef Türkiye karantina dönemlerinde herkesin motivasyon kaynağı olmuştur.

2021 yılında yeni sezonu yayınlanması planlanan ve Acun Medya’nın en büyük projelerinden biri olan Survivor Türkiye yarışmacıları ise yavaş yavaş açıklanmaya başlıyor. Yeni sezona da bomba gibi hazırlanan TV 8 reklamlarını çok başarılı bir şekilde yapmaya devam ediyor.

TV 8 Seyircili Programlar

TV 8 ekibi ekran karşısında olan seyircilerin nabzını tutmayı başardığı gibi, aktif seyircili programlarında da seyirciden reaksiyon almayı başarıyor. TV 8 kanalında yayınlanan seyircili yarışmalar ve programlar sayesinde anında seyircinin enerjisi ölçülerek, güncel tepkiler daha net bir şekilde alınıyor. TV 8’de yayınlanan ve seyircilere de yer verilen program ve yarışmalar;

 • O Ses Türkiye
 • Yetenek Sizsiniz
 • Survivor Panorama

Bu yarışma ve programlar da seyirci olarak bulunmak için TV 8 resmi web sitesinden bunun için başvuru yapmanız gerekmektedir.

TV 8 Seyirci Olarak Başvurmak

TV 8 ekranlarında yer alan seyircinin anlık reaksiyonları ile birlikte yayınlanan programlara başvuru yaparak katılmak mümkündür. Programlar da yarışmacı yerine farklı bir konumda yer almak isteyenlerin başvurabiliyor. TV 8 ekranlarında seyirci olmak için gerekli olan forma ulaşmak için buraya tıklayınız.

TV 8 Başvuru Formu Detayları

TV 8’de yayınlanan programlara seyirci olarak katılmak için yerine getirmeniz gereken bazı şartlar ve cevaplamanız gereken sorular vardır.  TV 8 bünyesinde yayınlanan programlar da seyirci olmak için;

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Email adresiniz
 • Doğum tarihiniz ( yıl )
 • Telefon numaranız
 • Yaşadığınız il
 • Katılmak istediğiniz program
 • Kişi sayısı

Gibi temel bilgileri ve yarışma programlarını kapsayan sorulara cevap vermeniz gerekmektedir. Ardından TV 8 ve Acun Medya tarafından yayınlanmış olan Taahhütname ile birlikte, diğer bütün şartları okuyarak kabul etmelisiniz.

TV 8 Başvuruları 2021

Programlara Kimler ve Kaç Kişi Gidilebilir?

TV 8 bünyesinde yer alan programlara başvurmak için 18 yaşında olmak gerekmektedir. Yasal hakların sözleşmeye dahil edilmesi ve korunması için bireylerin reşit olması zorunludur. Fakat 18 yaşından küçük olan fakat programlara başvurmak isteyenlerin yapması gereken başvurunun veliler tarafından yapılması ve bu durumun onaylanması, TV 8 ile onaylanması gerekmektedir.

Yarışmaya başvuranların sayısında ise herhangi bir kısıtlama olmaksızın bir kişi ile birlikte birkaç kişinin de gideceği bildirilmektedir. Ancak programa başvuru sırasında giderken yanınızda kaç kişiyi kendiniz ile birlikte programa götüreceğinizi önceden form ile birlikte bildirmiş olmanız gerekmektedir. Böylece uygun zaman ve uygun koşullar sağlandığı takdirde, sizin istediğiniz program için TV 8 tarafından sizinle iletişime geçilecektir. Bu nedenle özellikle iletişim bilgilerinizi girerken, yetkililerin size ulaşmaması  zorlaşmaması için doğru bilgiler girdiğinizden emin olmalısınız.Hatta gerekirse aksi bir durum için ek iletişim bilgileri de girilebilir.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.