TLC Bu Ben Miyim? Başvuru Formu Ve Detaylar

Ülkemizde her bireyin kendisine has karakter özelliklerinin olması yanı sıra bir de bedensel özelliklerimiz var. Çevresel veya doğumsal olarak dış görünüşümüzde hoşumuza gitmeyen kısımları değiştirmek istediğimizde bazen ufak tefek bazen de büyük çaplı operasyonlara maruz kalabiliyoruz.

Tüm bunların yanında kazalar, şiddete maruz kalan insanlar veya sadece dış görüntüsü yüzünden toplumdan dışlanan insanlara yönelik mucizevi değişimler vaat edebilen Bu Ben Miyim? programı TLC ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur

Türkiye’de yayına başlayan TLC kanalı kısa zamanda ülkemizde izleyiciler tarafından beğenilerek güzel reyting rakamları yakalamaya başladı.
TLC kanalının oldukça dikkat çeken projelerinden biri olan Bu Ben Miyim? programı Op. Dr. Bülent Cihantimur’un yönetiminde TLC ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur Bu Ben Miyim? programı sayesinde yukarıda bahsettiğimiz gibi dış görünüşünden hoşnut olmayan insanlara, doğuştan gelen rahatsızlıklar sebebi ile vücudunda insanlar tarafından alaylı gözlerle bakılan noktalara, engelli doğanlar, uzun süreler boyunca iyileşmeyen yaralara veya hatalı estetik operasyonlar yüzünden vücudunda iz kalan bireyler için çare olmaya geliyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur

Bu Ben Miyim? programında Doktor B. Olarak adlandırılan yani mucize doktorumuzu dilerseniz biraz daha yakından tanıyalım.

Estetik İnternational’ın kurucu doktorlarından ve ortaklarından biri olan Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nin ardından, Uludağ Üniversitesi’nde Plastik Cerrahi bölümleri mezunudur.

İngiltere’de Lawrance hastaensinde de görev alan Bülent Cihantimur 1999 yılında plastik cerrah ve güzellik merkezi kurmuştur. Bir çocuk babasıdır.
Kendi teknikleri ile yurt içi ve yurt dışında hastalarını tedavi etmete devam eden Op. Dr. Bülent Cihantimur’un uluslararası ve yurt içi pek çok ödülü de bulunmaktadır.

Op. Dr. Bülent Cihantimur

TLC kanalında yayınlanmaya başlayan Bu Ben Miyim? programı İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Estetik International Sağlık Grubu Quasar bölümünde çekiliyor.
Oldukça modern ve ve günümüzün en gelişmiş teknolojik cihazları ile hastalarını en kaliteli şekilde tedavi edilmek üzere çalışmalara başlanıyor.

Sizler de Bu Ben Miyim? programına katılmak istiyorsanız hayallerinizi daha fazla ertelemeden programa başvuru yapabilirsiniz.
TLC kanalında yayınlanan Bu Ben Miyim? programının resmi başvuru formunda katılımcılardan istenen bilgiler şu şekilde;

 • E-posta adresi *
 • Adınız Soyadınız *
 • Tel *
 • Mesleğiniz *
 • Yaşınız *
 • Şehir *
 • Hikayeniz *
 • Fotoğraflarınız *
 • Tv’ye çıkmayı kabul edermisiniz? *
 • Evet
 • Hayır
Bu Ben Miyim? Op. Dr. Bülent Cihantimur

Estetik cerrahi ya da medikal uygulamalar sonrasında istediğiniz görüntüyü elde edemediniz mi, “estetik mağduru” ​ olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Ya da dış görünümünüzle ilgili yıllarca sosyal baskı mı gördünüz? “Özgüvenimi kaybettim, aynalara küstüm” diyorsanız bize ulaşın. ​​Çok yakında çekimlerine başlayacağımız​ projemizde sesiniz olalım, sizi yeniden kendinizle ve hayatla barıştıralım.

Sloganıyla yola çıkan Bu Ben Miyim? programı başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“TLC Bu Ben Miyim? Başvuru Formu Ve Detaylar” üzerine 1 yorum.

 1. Banada yardım edinnnn nolurrrrrrrrrr
  34 yaşında 4çocuk annesiyim doğum sonrası sarkmalar çatlakların var artık bol kıyafetler giymek istemiyorum korse takmak istemiyorum 5.çocuk nezaman geliyor diye dalga geçilmesini istemiyorum yaşımın kadını olmak istiyorum delirecem nolur bnada yardım edin noluurrrrrrr

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.