The Taste Başvuru Formu Ve Şartları

Yurtdışında uzun süredir yayınlanan ve çok fazla beğeniye sahip olan yemek yarışmalarından biri olan The Taste yeni sezonuyla çok yakında Fox Tv ekranlarında bizlerle olacak. The Taste yemek yarışmasına katılarak ünlü şeflere yaptığınız yemekleri tattırmak ve kendinizi ispatlamak istiyorsanız bu yarışma tam size göre. The Taste yemek yarışması hakkında öğrenmek istediğiniz herseye buradan ulaşabilirsiniz.

The Taste Başvuru Formu Ve Şartları

The Taste yemek yarışması uzun yıllardır yurtdışında çoğu ülkede yayınlanmış ve herkesin beğenisini kazanmış yarışmalardan birisidir. Bu yarışmada amaç , aşçılar ve aşçı adaylarının büyük şefler karşılarında kendilerini ispatlamalarını sağlamaktadır. Bu yarışmada kaybedeni hiç bir şekilde olmamaktadır aslında. Çünkü jüri koltuğunda bulunan şefler kendi takımını oluştururken , ekibinde bulunmasını istediği kişilere teklifler yapar. Bu teklifler aşçılık eğitimi yada ünlü bir mekanda aşçı olarak işe başlatmak gibi tekliflerden oluşmaktadır.

The Taste yarışması Türk ekranlarında yeni sezona hazırlanırken, yayınlanacağını kanal ise Fox Tv olarak belirlendi. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan The Taste yarışmasında ise 3 kişiden oluşan bir jüri olacaktır. Bu jüri ise dünyaca tanınan kişilerdir. Bu isimler;

  • Rafet İnce
  • Şemsa Denizsel
  • Ali Ronay

Yarışmanın ilerleyişi şu şekilde olmaktadır. The Taste yarışmasında toplamda 12 kişi yarışmaya hak kazanmaktadır. Yarışmanın ilk haftalarında bir sürü yarışmacı gelmektedir. Yarışmacı adayları o gün onlara verilen malzemelerden hepsinden aynı yemeğin farklı versiyonları yapılması istenmektedir. Yemekleri yapan yarışmacı adayları tabakta ve tadım kaşıklarında jüriye sunarlar ve bekleme noktasında yemeklerin tadılması beklerler. Jüriler, yemeğini beğendiği yarışmacıları kendi takımlarına almak için teklifler yaparlar. Bu teklifler eğitim ve iş gibi tekliflerden oluşmaktadır. Jüriler 4er kişiden oluşan takımlarını oluşturduktan sonra yarışma tam anlamıyla başlar.

Takımlar her hafta onlardan istenen yemeği yaptıktan sonra jüri sunumuna hazırlar ve beklemeye başlarlar.Jüriler yemekleri tadarkeni yemeklerin kime ait olduğunu bilmeden oylama yaparlar. Bu süreçte her hafta en iyi yemeği yapan takım dokunulmazlık kazanır ve en düşük puanı alan takımdan biri yarışmacı, yarışma veda eder.

The Taste Katılım Şartları

The Taste yarışmasına katılmak için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük bireylerin yarışmaya katılmak için başvuru formunu doldursa bile incelemeye alınmayacaktır. The Taste yarışmasına katılmak isteyen kişilerin sabıkası olmaması gerekmektedir. Bunun dışında yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey ise başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanızdır. Bunlar dışında The Taste yarışmasına katılmak için bir şart bulunmamaktadır.

The Taste Başvuru Formu

The Taste yarışmasının başvuruları internet üzerinden alınmaktadır. Başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün. The Taste başvuru formunun nasıl doldurulduğunu ister burayı okuyarak istersenizde aşağıda bulunan videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

The Taste yarışmasına başvuru yapmak için öncelikle başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Başvuru formuna erilen linkten ulaştıktan sonra karşınıza sizden istenen bilgileri göreceksiniz. Bu bilgileri altındaki boş kutucuklara yazarak başvuru formunuzu doldurabilirsiniz. The Taste başvuru formunda sizden 1 adet fotoğraf ve Tc Kimlik numaranızda istenmektedir. Bunun sebebi ise kimliğinizin doğrulanması ve sahte başvuruları engellemektedir. The Taste yemek yarışmasa başvuru yapmak gördüğünüz üzere oldukça basit. Sizde The Taste yemek yarışması başvuru yapmak istiyorsanız başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“The Taste Başvuru Formu Ve Şartları” üzerine 2 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.