Temizlik Benim İşim Detayları ve Başvuru Formu

Yapımcılığını Talya Prodüksiyonun üstlenmiş olduğu başarılı program Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yarışmacıların temizlik marifetlerini ortaya koydukları keyifli program, reyting rekortmeni olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
”En iyi temizliği ben yaparım” sloganıyla Fox ekranlarına gelen yarışma program kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış durumda.


Temizlik konusunda son derece iddalı olan kişiler yarışmaya başvurarak yeteneklerini de göstermeye çalışıyor. Yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Ezildi yapıyor.
Hafta içi her gün Fox ekranlarında olan temizlik yarışmasına iki çeşit başvuru ile katılabilmek mümkün yani dinlerseniz kirli ev başvurusu, Dilerseniz titiz yarışmacı başvurusu yapabiliyorsunuz.
Eğer ki yarışmada ki temizlik yapan rakiplerinizi geri de bırakırsanız haftanın final gününde 10 BİN TL kazanma şansına da sahip oluyorsunuz.

Son derece kaliteli bir program olduğunu en güzel şekilde ispatlayan Temizlik Benim İşim Yarışmasının formatı da merak edilen bir diğer önemli sorulardan birisi.

Temizlik Benim İşim Formatı
Temizlik yapmayı seviyor ve temizlikte oldukça iyiyim diyorsanız o halde bu yarışmanın da tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Temizlik Benim Yarışmasına toplamda 5 yarışmacı katılmaktadır. Kurayla her gün kimin evi temizleyeceği belirleniyor. Kura sonucunda yarışmacıların temizleyeceği evin nasıl olduğu daha sonrada görülüyor. Kimisine geniş, kimisine büyük, kimisine orta halli kirli kimisine de çok pis bir ev gelebiliyor. Üstelik yarışmacılar temizlemek zorunda oldukları evleri de göz önünde bulunduruyor. Her gün temizlik sırası başka bir yarışmacıya geliyor. Temizlik yaparken program sunucusu Kadir Bey de yardım ediyor. Temizlik yeteneklerinin sergilendiği aynı zamanda da komik sahnelerin ekrana geldiği keyifli bir program yapılmış oluyor. Ayrıca temizlik yapılırken de ara ara diğer temizlik yapacak olan adaylarda kontrole geliyor.
Verilen 3 saatlik zaman dilimi sonrasında ne kadar evi temizleyebildiyseniz o şekilde kalıyor.
Temizlik yapacak rakipleriniz en son olarak evinizin kontrollerini yaparak eksik ya da güzel buldukları kısımları söylüyor. Puanlamalarını da ona göre yapıyor. Yarışmacı rakiplerinizden puan aldığınız gibi aynı zamanda da program sunucusu tarafından da puan almaya başlamış olacaksınız.
Burada önemli olan ise iyi puanlar toplamaktır. Çünkü rakiplerinizden daha yüksek puan alırsanız haftanın galibi siz oluyorsunuz. Temizlik Benim İşim yarışma programında kazanacağınız büyük ödül ise 10 BİN TL olacak. Eğer ki sizlerde bu yarışma programına katılmak ve rakiplerinizle çekişmeli bir rekabet ortamı içerisinde olmak istiyorsanız o halde bir an önce başvurularınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak isteyen adaylar,
Titiz yarışmacı için Başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise şu şekildedir;

Adınız Soyadınız
Yaşadığınız Şehir
E Posta
Telefon Numarası
Cinsiyet
Adresiniz
Doğum Tarihiniz
Mesleğiniz
Kendinizi Üç Kelime İle Anlatınız
Temizlik Konusunda Ne Kadar İddalısınız

Kirli ev başvurusu için başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise şu şekilde;

Adınız
Soyadınız
E-posta
Telefon
Kadın – Erkek
Adresiniz
Eviniz kaç odalı?
Eviniz ne kadar kirli?
Açıklama

Resim Ekleyip Başvuru formunu onaylıyorum kutucuğunu işaretledikten sonra yarışmaya başvuru yapmış olacaksınız.
Temizlik ve titizliğine güvenen bir kişiyseniz, Temizlik Benim İşim yarışmasına başvuru yapmaya hazırsınız.

Temizlik Benim İşim yarışmasına başvuru yapmak için başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bol şanslar dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Temizlik Benim İşim Detayları ve Başvuru Formu” üzerine 1 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.