Temizlik Benim İşim Başvuru Formu Ve Şartları

Fox Tv ekranlarında daha önce hiç görülmemiş bir yarışma ile karşınızda. Daha önce sosyal medyadan tanıdığımız Temizlik Avcılarından Kadir Ezildi bu yarışmanın sunuculuğunu ve jüriliğini yapacak. Sizde temizlik yapma konusunda kendinize güveniyorsanız bu yarışma tam sizlik.Temizlik Benim İşim diyorsanız hiç kaçırmadan başvurunuzu yapın. Temizlik Benim İşim’e nasıl başvuru yaparım gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa, bu soruların cevabını bulmak için doğru yerdesiniz.

TEMİZLİK BENİM İŞİM FOX TV

Temizlik yapmadan duramıyorsanız ve bu konuda kendinize güveniyorsanız bu yarışma tam sizlik. Bu yarışmada normal hayatınızda ne yapıyorsanız aynısını yapacaksınız. Yarışmanın amacı en iyi temizlik yapanın kim olduğunu belirlemek. Temizlik Benim İşim yarışması çok yakında Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Bu yarışmanın sunucusu ise Temizlik avcısı olarak nitelendirilen Kadir Ezildi. Temizlik konusundaki hassasiyeti ve temizlik yapmak tamamen hayatı anlamına gelen Kadir Ezildi bu konuyla gündeme gelmiş biridir. Temizlik Benim yarışmasının jüriliğini ve sunuculuğunu Kadir Ezildi yapacak.

TEMİZLİK BENİM İŞİM YARIŞMA DETAYLARI

Temizlik Benim İşim yarışmasının nasıl işlediğini size bu bölümde anlatacağız. Bu yarışmaya katılmak isteyen yarışmacı adayları öncelikle sitemiz üzerinde bulunan başvuru formuna ulaşarak, başvuru formunu dolduracaklar. Başvurusu kabul edilen 5 yarışmacı adayı yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Temizlik Benim İşim yarışması hafta içi her gün ekranlarda olacak. Her gün bir yarışmacının, yarışma günü olacaktır. Günü gelen yarışmacı kirli bir evi sunucu eşliğinde evi temizlemeye başlayacaktır. Tabikide yarışmacı evi temizlerken Sunucu Kadir Ezildi ona sadece tüyolar verecek ,fiziksel olarak yardım etmeyecek. Verilen süre içerisinde evini temizleyen yarışmacı , diğer yarışmacıları gelmesini bekleyecek. Diğer yarışmacılar eve gelerek temizlik hakkında iyi ve kötü yorum yapacaklar. Gün sonunda yarışmacılar ve jüri Kadir Ezildi, yarışmacıya 10 üzerinden puan verecekler. Bütün hafta yarışma bu şekilde ilerleyecek. Yarışmanın son günü ise en yüksek puan alan yarışmacının açıklanması ve büyük ödülü almasıyla yarışma bitecektir. Bu şartlar sizin için uygun ise Temizlik Benim İşim yarışmasına başvuru yapmak için vakit kaybetmeyin.

TEMİZLİK BENİM İŞİM PARA ÖDÜLÜ

Temizlik Benim İşim yarışmasında en yüksek puanı alarak , haftanın en temiz insanı seçilen yarışması tam tamına 10.000 Türk Lirası para ödülü kazanacaktır. Bu parayı gözüm kapalı kazanırım diyorsanız , Temizlik Benim İşim başvuru formuna ulaşarak hemen yarışmaya katılın.

TEMİZLİK BENİM İŞİM BAŞVURU FORMU

Temizlik Benim İşim yarışmasının başvuru formunu asıl dolduracağınızı ve nasıl ulaşabileceğiniz bu bölümde detaylı şekilde hem yazı olarak hemde videolu bir şekilde sizlere anlatmaya çalışacağız.Temizlik Benim İşim yarışması için 2 farklı başvuru formu bulunmaktadır. 2 farklı başvuru formunun bulunmasının sebebi yarışmaya katılan yarışmacılar dışında , evinin temizlenmesini isteyen kişilerinde başvuruları bulunmaktadır. Sıralamak gerekirse başvuru formları 2 tanedir. Bunlar;

 1. Titiz Yarışmacı Başvuru Formu
 2. Kirli Ev Başvuru Formu

Titiz Yarışmacı başvuru formu aslında yarışmaya katılıp para ödülü kazanmak isteyen kişilerin başvurması gereken formdur. Bu formda sizden istenen bilgileri boş kutucuklara yerleştirmeniz durumunda başvurunuzu gönderebilirsiniz. Titiz Yarışmacı Başvuru Formuna yazmanız gereken bilgiler;

 • Adınız Soyadınız
 • Yaşadığınız Şehir
 • E-Posta
 • Cinsiyetiniz
 • Adresiniz
 • Doğum Tarihiniz
 • Mesleğiniz
 • Kendinizi Anlatın
 • Temizlik Konusunda Nasılsınız ?

Bu bilgileri doldurmanız durumunda Titiz Yarışmacı olarak başvurunuz işleme alınmaktadır. Titiz yarışmacı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise diğer başvuru olan Kirli Ev Başvurusunu anlatacağız. Bu başvurunun amacı ise titiz yarışmacıların kendilerini kanıtlamaları için temizlik yapabilecekleri kirli bir ev gerekmektedir. Eğer başvuru yaparsanız hem eviniz temizlenecek hemde para ödülü kazanacaksınız. Kirli ev başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda Gördüğünüz bu bilgiler girdiğiniz takdirde başvurunuz sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz.Tekrardan belirtmek isteriz, vereceğiniz bütün bilgiler eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekmektedir yoksa başvurunuz incelemeye alınmaz. Temizlik Benim İşim başvurunuz onaylanır ise verdiğiniz telefon numarasından sizlere ulaşarak sizleri mülakata çağıracaklar. Mülakatta sizi, verdiğiniz bilgileri teyit etmek için çağıracaklar ve sizi yarışma için uygun bulurlarsa en yakın zamanda Temizlik Benim İşim yarışmasında, yarışma hakkını kazanacaksınız.Temizlik Benim İşim diyorsanız başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.