Survivor 2021 Başvuru Formu Ve Detayları

Bu yazımızda sizlere Survivor 2021 Başvurusu ve detaylarıyla alakalı bilgiler vermeye çalışacağız.Survivor başvuru formu ve diğer detaylara geçmeden evvel Survivor Yarışması‘nın tarihçesini bir inceleyelim.

Acun Ilıcalı’nın prodüktörlüğünü yaptığı Survivor 2021 uygulaması, 2005 senesinde Türkiye’de yayınlanmaya başlamış ve pek çok beğeni toplayarak halen bugünümüzde en çok seyredilen bir hayatta kalma mücadelesi olarak izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Programın gerektiğince beğenilmesi ile beraber 2006 senesinde Acun Ilıcalı formatı satın alarak Survivor Türkiye-Yunanistan uygulamasını yayınlamıştı. Bu uygulama yayınlandığı dönemde gerektiğince beğenilmiş, resmen bir milli maç edası ile takip edilmişti. Daha sonra bu format değişik şekillerde de ekrana yansıtıldı.

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler Yarışması

Survivor Aslanlar-Kanaryalar, Survivor Kızlar-Erkekler, Survivor Ünlüler-Gönüllüler ve Survivor AllStar gibi formatlarıyla şu zamana kadar kadar yayın hayatına devam eden bir uygulama olmayı başardı.
Programın asli hedefi zorlu ada koşulları ve yıpratıcı yarışlarla mücadele eden isimlerin psikolojik dayanıklılıklarını koruyarak müsabakanın sonuna kadar gidebilmesini sağlamak. Yarışmanın finali halk oyları ile belirleniyor. Esasında izleyicilerin de en çok hoşuna giden kısım müsabaka sırasında sergilediği duruş ile halkın beğenisini kazanan isimlerin de müsabakayı kazanabilmesi bu teknik ile olası oluşu olduğunu söyleyebiliriz.

Format bu senede geçen senekinin aynısı olacak.

Ünlüler – Gönüllüler formatında düzenlenecek ve yine Acun Ilıcalı&Murat Ceylan ikilisinin sunacağı Survivor 2021’in kadrosu yavaş yavaş belirlenmeye başlıyor.

Survivor 2021 Ne Zaman Başlayacak?

Survivor uygulaması bugünkü versiyonu olan Survivor 2021’nin kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Survivor 2020 Şubat ayı gibi ekrana gelmişti. 15-20 Şubat 2021 aralığında başlaması plan edilen uygulamanın kadrosu da yavaş yavaş oturuyor.

Şubat ortası gibi başlaması plan edilen yarışmanın kadrosunda yer alacak isimlerden Cemal Hünal ve Batuhan Karacakaya isimleri yalnızca netlik kazansa da birtakım isimlerin net gözüyle yarışmada yer alacağı konuşuluyor.

Oyuncu Öykü Çelik, futbolcu Barış Özbek, Milli atler Meryem Kasap, şarkıcı İsmail YK ve Masterchef yarışmacısı Celal Sarıgül‘ün ismi kulislerde dolanırken bu isimlerin yeni sezonda adada olmasına net gözüyle bakılıyor.

Aynı vakitte Hikmet Tuğsuz, Rüya Coriç, Okan Kurt, İbrahim ToRoman ve Uğur Pektaş’ın adları da yeni sezon 2021 Survivor amacıyla konuşuluyor.

Yarışmanın başvuruları Covid-19 sebebi ile hala aktif hale getirilmemiş olsada tarihler aşağı yukarı belli oldu.Biz sizler için yarışma başvuru koşullarının takibini yapıp yayınlandığı dakikada web sitemize eklemiş olacağız.

Bu ve daha fazlası için lütfen web sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.