Sıradaki Gelsin Yarışması Başvuru Formu ve Detayları

SIRADAKİ GELSİN YARIŞMASI BAŞVURU FORMU VE YARIŞMA DETAYLARI

Ünlü Oyuncu Emre Karayel’ in sunuculuğuyla “Sıradaki Gelsin” yarışma programı heyecan ve kahkaha artık evimizde. Bilginin para ettiği eğlencenin bol olduğu bu yarışmada doğru cevabı bilseniz dahi şansınızın da yaver gitmesi gerekiyor. Her anı sürprizlerle dolu olan bu program Fox’tv de sizlerle buluşuyor.


 

 

EMRE KARAYEL İLE “SIRADAKİ GELSİN”

Ekranların sevilen yüzü namı diğer “1 erkek 1 kadın”ın “Ozan” karakteri sevgili Emre Karayel bu sefer de bizleri bir yarışma programıyla hem eğlendiriyor hemde güldürü tufanına tutuyor. Yarışmacılara sorulan soruların ardından doğru bilindiği takdir de para zarflarından biri seçiliyor, yarışmacı kendini korumaya alana kadar devam eden bu eğlenceli oyun en yüksek miktarı kazanan yarışmacı tarafından kazanılıyor.

YARIŞMA FORMATI

Sıradaki Gelsin adlı bu yarışma, diğer bilgi yarışmalarına göre baya farklı bir konsepti bulunmaktadır.Bu yarışmada size sorulan sorulara doğru cevap vermek yerine yanlış cevap vermeye çalışacaksınız. Yarışma 21 sorudan oluşmakta ve bu soruları yanıtlamanız gereken toplam süre 150 saniyedir. 150 saniye içerisinde en çok soruya yanlış cevabı veren yarışmacı final koltuğuna oturarak büyük ödülü kazanmaya 1 adım daha yaklaşır.

YARIŞMAYA KATILIM ŞARTLARI

Yarışmaya katılmak için 18 yaşınızdan büyük olmanız yeterlidir. Yarışmaya katılmak için bu yazıda bulabileceğiniz başvuru formunda yarışmaya başvurabilirsiniz.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Sıradaki Gelsin adlı bu yarışmaya katılmak için bu yazıda bulabileceğiniz başvuru formundan yapabilirsiniz. Başvuru formunda doldurmanız gereken bazı bilgiler var.

Bu bilgiler;

  • Adınız Soyadınız
  • İletişim Bilgileriniz
  • Eğitim Bilgileriniz
  • Adresiniz.
  • Kendiniz Hakkında Bilgi Yazınız.
  • 1 Adet Fotoğraf (Maks. 5Mb Boyutunda)

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formuna bilgilerinizi yanlış yazmanız durumunda başvurunuz reddedilecektir.

BU YARIŞMAYA KATILIP ÖDÜL KAZANMAK İSTİYORSANIZ BURADAN YARIŞMAYA BAŞVURABİLİRSİNİZ.
Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.