Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu Ve Detayları

Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu Ve Detayları

TRT Kanalında yayınlanmaya başlayan Sıra Sende Türkiye ses yarışması hakkında merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz.Sıra Sende başvuru ve Sıra Sende nasıl katılabilirim diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Sıra Sende Türkiye ses yarışması Türkiye’nin en iyi seslerini bulmak için TRT ekranlarında yayınlanmaya başladı.Sıra Sende Türkiye ses yarışmasına katılarak kendinizi kanıtlamak ve yeteneğinizi göstermek istiyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Sıra Sende Türkiye yarışması diğer ses yarışmalarından farklı olarak kalitesini ortaya koymayı başardı. Sıra Sende Türkiye ses yarışmasın sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu yapmaktadır. Jüri koltuğunda ise Türkiye’nin en değerli seslerinden Metin Şentürk , Mustafa Keser ve Işın Karaca oturmaktadır. Sıra Sende Türkiye ses yarışması her cumartesi ve pazar akşamı TRT ekranlarında yayınlanmaktadır. Bu ses yarışmasının büyük ödülü ise 200.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

BÜYÜK ÖDÜL 200.000 TÜRK LİRASI

Sıra Sende Türkiye ses yarışmasının büyük ödülü 200.000 Türk Lirasıdır. Sizde bu parayı kazanmak ve yeteneğinizi bütün Türkiye’nin görmesini istiyorsanız başvurunuzu hemen yapmalısınız.

YARIŞMA KURALARI VE DETAYLARI

Sıra Sende Türkiye ses yarışmasında her hafta 16 yarışmacı katılacaktır ve her hafta bir kişi birinci olacaktır. 10 hafta boyunca yarışma böyle devam edecektir. Yarışanın son haftasında ise 10 haftanın birincisi olan 10 kişi büyük ödül için yarışacaklar ve birinci olacak kişi büyük ödül olan 200.000 Türk Lirası ödülünü kazanacaktır. Yarışmada sadece 3 kişilik olan jürinin söz hakkı olmayacak. Jüri dışında 20 kişiden oluşan orkestra ve 5 kişiden oluşan halk jürisininde söz hakkı olacaktır. Sıra Sende Türkiye yarışmasına katılan yarışmacılar istedikleri türden şarkılarını söyleyebilecekler.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Sıra Sende Türkiye adlı ses yarışmasına başvuru yapmanız için 2 yol bulunmaktadır. Bunlar ;

  1. Başvuru Formu Doldurarak
  2. Telefon Üzerinden

1 . seçenek olan başvuru formu doldurak yapılan başvuru için bilmeniz gereken bir kaç bilgi vardır. Başvuru formu doldururken dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formuna yazabileceğiniz yanlış bir bilgi başvurunuzun iptal olmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden başvuru formunu dikkatli doldurmanız gerekmektedir.Bu bu bilgileri dikkatli bir biçimde doldurursanız asla sorun olmayacaktır. Sıra Sende Türkiye başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Başvuru formuna doldurmanız gereken bilgiler şunlardır ;

  • Adınız Soyadınız
  • Adresiniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Çaldığınız bir enstrüman var mı ?
  • Hangi Müzik Türü İle Katılacaksınız ?

 

2 . seçenek olan telefon ile başvuru için yapmanız gereken ise vereceğimiz numaraya whatsapp uygulaması üzerinden yazmak ve sizden istenen bilgileri onlara yazmanızdır.

Whatsapp İletişim Numarası : 0532 274 78 59

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 6 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.