Seda Sayan Gelinim Mutfakta Yarışması Başlıyor.

 

Gelinim Mutfakta Seda Sayan İle Başlıyor

Kanal D ekranlarının ilgi odağı olan Gelinim Mutfakta yarışması hakkında her şey burada. Gelinim Mutfakta yarışması Kaynana-Gelin ilişkisi üzerine işlenen bir yemek yarışmasıdır. Gelinim Mutfakta yarışmasına nasıl katılacağınızı veya nasıl başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız, bu makalede öğrenebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Başvuru Kanal D

Gelinim Mutfakta yemek yarışması ünlü şarkıcı Fatih Ürek sunuculuğu ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir. Gelinim Mutfakta yemek yarışması Kaynanaların gelinlerini elinin lezzetini ne kadar bildiğini gösteren bir yarışmadır. Gelinim Mutfakta yarışmasında büyük ödül ise 1 adet bilezik fakat büyük ödül gün sonunda kazanan yarışmacıya verilmektedir. Yarışmada ne kadar fazla kazanırsanız ve aynı zamanda ne kadar çok günün birincisi olursanız altın bilezik kazanmanız mümkündür

Gelinim Mutfakta yarışmasında işleyiş ise şöyle ilerlemektedir. Sunucumuz Fatih Ürek yapılacak yemeği gelinlere söyler ve kaynanaları bekleme salonuna alır. Kaynanalar, gelinlerin yemek yapmasını izlemesi yasaktır. Gelinler aynı yemeği yapmak zorundalar ve yemeklerin sunumundan ekleyecekleri baharata kadar bütün malzemeler aynı kullanılmak zorundadır. Yemekler hazırlandıktan sonra Gelinler başka odaya alınmakta ve Gelinim Mutfakta ekibi yemekleri kapalı bir servis tabağına alarak karışık düzende masaya dizmektedir. Kaynanalar sırayla yemekleri tadarak puan vermeye başlamaktadır. 1den 5e kadar puan vermek zorundalar. Burada amaç kendi gelininin yemeğini tanıyıp yüksek puan vermesi ve diğer gelinlere düşük puan vererek günün birincisi olmaya çalışmaktadır. Kaynanalar mutlaka 1 ve 5 puanını kullanmak zorundalar.

Gelinler Mutfakta yarışmasına 5 adet yarışmacı katılabilmektedir. Haftanın en düşük puanını alan gelin ve kaynana Gelinim Mutfakta yarışmasına veda etmektedir. Yarışmadan ayrılar yarışmacıların yerine başka yarışmacıların gelmesi için sitemiz üzerinden başvuru yapılmaktadır. Bu başvuruların doğrultusunda yarışmaya katılmaktadır. Gelinim Mutfakta yarışmasından yarışmanın sınırı yoktur. En düşük puanı almadığınız sürece yarışmada yarışmaya devam edebilirsiniz.Kaynanam ile çok anlaşırım ve yaptığım yemeği gözü kapalı tanıyabilir diyebiliyorsanız sizde bu yarışma katılabilir ve hatta bol bol ödül kazanabilirsiniz. Gelinim Mutfakta yarışmasını başvuru formuna bu makaleden rahatlıkla ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken yardım almak istiyorsanız bir sonraki bölümde nasıl başvuru yapılacağını anlattık.

Gelinim Mutfakta Ödül

Gelinim Mutfakta yarışmasında her gün ödül verilmektedir. Günün birincisi olan ve en yüksek puan alan yarışmacıya çeyrek altın verilmektedir. Eğer haftanın en yüksek puanını aldıysanız ise bir adet 24 ayar bilezik ödülü bulunmaktadır.Alabileceğiniz altın ödülünün sınırı bulunmamaktadır. Haftanın en düşük puanını almadığınız sürece yarışmada yarışmaya devam edebilmektesiniz.

Gelinim Mutfakta Başvuru Formu

Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmak ve ödül kazanmak istiyorsanız ilk adımı buradan atabilirsiniz. Gelinim Mutfakta başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşarak bilgileriniz doldurabilir ve anında başvuru formunu gönderebilirsiniz.Gelinim Mutfakta başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gelinim Mutfakta yarışmasının başvuru formunu doldurmak çok basit fakat dikkatli doldurulmasında fayda var çünkü istemeyerekte olsa vereceğiniz herhangi doğru olmayan bir bilgi başvuru formunuzun işleme alınmasını engelleyecektir. Gelinim Mutfakta ekibi bu başvuru formlarını çok dikkatli bir şekilde incelemektedir. Buna dikkat ederek doldurmanız sizin için faydalı olacaktır.

Gelinim Mutfakta başvuru formuna sitemiz üzerinden açtıktan sonra tekrar buraya bakın çünkü doldurulması çok önemli olan bilgileri burada paylaşacağız. Bu bilgiler ise şunlardır;

 • KENDİ FOTOĞRAFINIZI EKLEYİNİZ
 • KAYNANANIZIN FOTOĞRAFINI EKLEYİNİZ
 • ADINIZ SOYADINIZ
 • DOĞUM TARİHİNİZ
 • DOĞUM YERİNİZ
 • EĞİTİM DURUMUNUZ
 • İKAMET ADRESİNİZ
 • YAŞADIĞINIZ ŞEHİR
 • TELEFON NUMARANIZ
 • NİŞANLI MISINIZ
 • EVLİ MİSİNİZ
 • MESLEĞİNİZ

Bu bilgileri başvuru formunda doldurmanız yeterli olacaktır fakat diğer istenen bilgileri girmeniz tabikide sizin yararınıza olacaktır. Eğer başvurunuz onaylanır ise Gelinim Mutfakta ekibi ile mülakata gireceksiniz. Mülakat olumlu geçer ise elenen yarışmacının yerinde yer alarak Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışmacı olarak ödül kazanmaya başlayabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.