Rising Star Türkiye Yarışma Başvurusu Ve Detayları

Rising Star Türkiye 2016 Başvuruları devam ediyor !

Dünya’nın birçok yerinde ekranlarda yayınlanan Rising Star sesyarışması Türkiye’de. Türkiyede TV8 Ekranlarında yayınlanan Rising Star Öykü Serter’in sunuculuğu ile ekranlarda.

Rising Star 4 kişinin jüriliği ve seyircinin oylarıyla karar verilen bir ses yarışmasıdır. Yarışmacı jüri ve seyircilerle arasında duran büyük bir Led ekranın arkasında şarksını söylemektedir. Yarışmacı jüri ve seyiricilerden ne kadar fazla oy alırsa aralarında ki led ekran o oranla kalkmaktadır.

Jüri koltuğunda büyük isimler karşınızda. Mustafa Sandal ,Emina Sandal , İrem Derici ,Yılmaz Morgül jüri koltuğunda sizlerle.

Sizde Rising Star Türkiye 2016 ses yarışmasına katılmak istiyorsanız sitemiz aracığıyla vereceğimiz link ile Rising Star 2016 ses yarışmasına başvurabilirsiniz.

 

YARIŞMA BAŞVURULARI

Vericeğimiz adreslerden başvuru formunu doldurarak yarışamaya başvurabilirsiniz. Başvurularınız Acun Medya’nın uzman kadrosu ile değerlendirilip sonuç alacaktır. Eğer yarışmaya hak kazanırsanız vereceğiniz iletişim adresleri ile size ulaşılacaktır. Seçmelere hak kazananlar sitemizde vericeğimiz seçmelerin yapılacağı mekanlardan birine giderek yarışmaya hak kazanmak için kıyasıya mücadele edebilirsiniz.

  1. İster vereceğimiz link ile buradan kişisel bilgileriniz doldurarak yarışmaya Rising Star Türkiye 2016 yarışmasına başvurabilirsiniz.
  2. Yada isterseniz video’nuzu çekip ve kişisel bilgileriniz doldurup buradan Rising Star Türkiye ses yarışmasına başvurabilirsiniz

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.