Rastgele Başvuru Formu Ve Şartları

TRT1 ekranlarının yeni yarışması Rastgele yarışmasına başvurmak ve bu yarışmada bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rastgele başvuru formuna nasıl ulaşırım, Rastgele yarışmasına nasıl katılırım gibi soruların cevabını merak ediyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

Rastgele Başvuru TRT1

TRT1 ekranlarında bu sezon çok farklı bir konsepte karşımıza gelen Rastgele yarışmasını uzun yıllardır ekranlardan tanıdığımız ünlü oyuncu ve sunucu Şoray Uzun yapmaktadır. Bu yarışma yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız yarışmalardan çok farklı. Rastgele yarışması TRT1 ekranlarında her pazar günü saat 20:00 sizlerle.Sizde Rastgele yarışmasını merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Rastgele Yarışma Detayları

Rastgele yarışmasında bir çok farklı etap bulunmaktadır. Bu etaplardan ilki “Kapı Duvar oyunu. Bu oyunda yan yana dizilmiş 3 adet kapı olan platform bulunmakta. Bu platformlardan arka arkaya bir kaç adet sıralanmaktadır. Amaç engellere takılmadan o platformdan çıkmak. Fakat tek sorun 3 kapıdan sadece bir tane açılıyor diğerleri kilitli olduğu için açılmamakta.Buradaki amaç diğer yarışmacılardan daha hızlı bir şekilde platformdan kurtulmanız gerekiyor. Hangi yarışmacı daha hızlı etabı bitirirse puanı o kazanmakta.

Bir başka oyun ise “Başımın Üstünde Yerin Var” . Bu oyunda ise iki yarışmacı ayrı ayrı koltuklara oturmaktadır. Bu koltukların üstünde 4 metre yükseklikte bekleyen tepsiler var. Bu tepsiler aynı zamanda kafanıza doğru serbest bırakılıyor. Kim kafasına daha yakınken tepsiyi durdurursa tepsiyi kafasına yemekten kurtuluyor fakat kafasına uzak kalan ise tepsiyi kafasına yemekte.

Diğer oyun ise “Arzın Merkezine Seyahat“. Bu etaptaki oyunda işler biraz daha farklı. Bu etapta yan yana 3 adet çukur bulunmakta ve bu çukurların üstleri kumaş ile kaplı fakat bir tanesinde tahta var. Amaç tahta kaplı çukuru bilerek diğer etaplara ulaşmak.

Rastgele Yarışma Kuralları

Rastgele yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız öncelikle 18 yaşından büyük olmalısınız. Bunun dışında Rastgele yarışmasında başka kural bulunmamaktadır. Rastgele başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Rastgele yarışmasının her bölümünde 4 adet yarışmacı bulunmaktadır. 4 kişi arasından birinci olursanız büyük ödülü kazanabilirsiniz.

Rastgele Büyük Ödül

Rastgele yarışmasında büyük ödül tam tamına 50.000 Türk Lirası. Sizde kendinize güveniyorsanız ve bu paraya ihtiyacınız var ise sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz Rastgele başvuru formuna tıklarsanız ilk adımı atabilirsiniz.

Rastgele Başvuru Formu

Rastgele yarışma başvurusu için buradan vereceğimiz bilgiler doğrultusunda Rastgele yarışma başvurusunu doldurabilirsiniz.Rastgele yarışma başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ise şunlardır;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Gününüz
  • Uyruğunuz
  • Eğitiminiz
  • Mesleğiniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Adresiniz
  • Kişisel Bilgileriniz
  • Sosyal Medya Hesaplarınız
  • Yakın Zamanda Çekilmiş Bir Fotoğrafınız

Bu istenen bilgiler eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz sürece yarışmaya katılmak için hiç bir engel kalmamaktadır.Rastgele yarışma ekibi başvurunuzu inceledikten sonra , başvurunuzda ilgili eksik veya yanlış bir bilgi bulmazlar ise sizi mülakata çağıracaklar bu sebeple iletişim bilgilerini doğru yazdığınıza emin olunuz.Rastgele yarışması başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Merak ettiklerinizi yorum yazarak sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.