POPSTAR ALATURKA BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

POPSTAR ALATURKA

Popstar Alaturka tekrar mı başlıyor?
Yarışma Başvurusu Nerde Yapılıyor?
Yarışma jürileri kimler olacak?
Bir zamanlar fırtına gibi esen ses yarışması programı olan Popstar Alaturka ekranlara geri mi dönüyor?

Popstar Alaturka efsanesi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak.Popstar Alaturka 15 şubatta ilk eleme heyecanını yaşayacak.Siz de Popstar Alaturkaya başvurmak istiyorsanız yazımızı okumaya lütfen devam edin.
2006 yılından 2009 yılına kadar izleyicileri ekrana kitleyen Popstar Alaturka kısa bir aradan sonra tekrar izleyiciyle buluşacak.Geçtiğimiz yıllarda Osmantan Erkır ‘ın sunduğu program ve jürileri Bülent Ersoy,Armağan Çağlayan,Ebru Gündeş,Orhan Gencebay iken 2018 Popstar Alaturka programının jüriliğini Bülent Ersoy,Armağan Çağlayan,Deniz Seki ve Can Bonomo yapacağı tahmin ediliyor.Daha önceden Bülent Ersoy’un kadrodan hiç ayrılmadığı Popstar Alaturka’da bir dönem Gülben Ergen ve Metin Akpınar jürilik yaptı.
Peki Popstar Alaturka ne zaman başlayacak? 15 Şubatta ilk eleme heyecanını yaşayacak olan Popstar Alaturka 7 Mart 2018 tarihinde seyirci ile buluşacak.
İsterseniz biraz yarışmanın formatından bahsedelim.

POPSTAR ALATURKA NEDİR

Öncelikle başvurunuz değerlendirilir ve sizi aradıkları takdirde Popstar Alaturka yarışmasının bir üyesi olmaya hak kazanırsınız.Popstar Alaturka’da kimi hafta özel konseptler oluyor bunlar Orhan Gencebay Besteleri haftası diye adlandırılan ve yarışmacıların o hafta sadece verilen şarkıları söylediği bir haftadır.Osman Tan Erkır’ ın sunumuyla başlayan program yarışmacıyı sahneye davet eder ve söyleyeceği şarkının söz ve bestesi kime ait ise o kişiler hakkında konuşulur şarkı hakkında bilgi alınır daha sonra sahne yarışmacıya bırakılır.Yarışmacı şarkısını bitirdikten sonra sırayla jüri tarafından olumlu veya olumsuz yorumlar yapılır.
Popstar Alaturka Türkiye’ye ve Dünya’ya yepyeni yıldızlar kazandıran bir programdır.Siz de Türkiye’nin yeni yıldızı olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.Dünya televizyonlarında fırtınalar koparan Türkiye’de ki seyircileri ekran başına kitleyen Popstar Alaturka müzik ziyafetine doyacağınız yepyeni sezonla sizleri bekliyor.Türk Sanat Müziği, Halk Müziği, Arabesk, Fantezi alanında kendinize güveniyorsanız başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

POPSTAR ALATURKA BAŞVURU FORMU

Öncelikle başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız önemle rica olunur.Bilinmesi gerekir ki “POPSTAR ALATURKA” programına gelen başvuru formlarındaki tüm yazı ve fotoğraflar formu gönderen kişinin sorumluluğundadır.

 • Adınız,Soyadınız
 • Cinsiyetiniz
 • Doğum Tarihiniz
 • İkamet Adresiniz
 • Yaşadığınız Şehir
 • İletişim Bilgileriniz
 • İnstagram Adresiniz
 • Medeni Durumunuz
 • Memleketiniz
 • Çocuğunuz var mı? Varsa kaç çocuğunuz var?
 • Kaç kardeşsiniz

gibi kişisel bilgileri doldurduktan sonra yarışma ile alakalı size sorulacak bazı sorular olacaktır bu soruları da eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.Bunlar;En çok sevdiğiniz 3 şarkı,
Daha önce herhangi bir TV programına katıldınız mı? Evetse hangi programlar ve ne kadar süreyle kalıp, ne yaptığınızı detaylı anlatınız,Popstar Alaturka’ya katılma sebebiniz?,Gelecek için hayalleriniz nelerdir?,Eğitim durumunuz,Sahne tecrübeniz var mı? gibi sorulardır. Bu bilgiler girildikten sonra gündelik yaşantınzdan 3 adet fotoğraf ve 1 adet video atmanız gerekmektedir.Daha sonra Muvafakatname ve Üyelik Sözleşmesini kabul edip onaylamanız gerekmektedir.Onayladıktan sonra başvurunuzu göndermeniz yeterli olacaktır. Popstar Alaturka şarkı yarışmasına buradan başvuru yapabilirsiniz.

Popstar Alaturka ve benzeri programlar hakkında bilgi almak soru ve önerilerinizi göndermek yorum yapmak için facebook ve instagram hesaplarımızdan ulaşmak istediğiniz tüm ulaşabilirsiniz.
Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“POPSTAR ALATURKA BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI” üzerine 7 yorum.

 1. ben vandan yusuf sabuncu bende sesime cok güveniyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz nomaramı bırakıyorum 05445194562

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.