Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel Programı Detayları ve Başvuru

Sunuculuğunu Mimar Selim Yuhay‘ın üstlendiği Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel programı yaşadığınız mekanları güzelleştirmek ve yenilemek için. Haber Global kanalında başlıyor.

Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel Programı Sunucusu Selim Yuhay parlak fikirleri ve kaliteli anlatımıyla şahane işler çıkartmayı başarıyor. Ünlü ve başarılı sunucu Selim Yuhay ilk olarak Kanal D kanalı ekranlarında Evim Şahane programı ile tanışmıştık.
Daha sonra 2016 yılında TV8’de yayınlanan Güle Güle Oturun programını sunmuştu.

Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel Programı Başvuru Formu

Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel programı çıkarttığı mükemmel işler ile ekran başındaki izleyicileri büyüleyerek geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış.
Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel programı için resmi sitesinde herhangi bir başvuru formu bilgilerini yer almamakta.

Fakat resmi sitesindeki iletişim sayfasına yer alan telefon numarasından veya sayfada yer alan mail adresine mail atarak programa başvuru yapabilirsiniz.

Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel programı başvuru için Web Sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bol şanslar dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org


“Mimar Selim Bey’le Evim Daha Güzel Programı Detayları ve Başvuru” üzerine 4 yorum.

  1. Merhabalar programınızı hayranlıkla izliyorum…sizden bana da bi şans vermenizi çok istiyorum 🤗🤗🤗

  2. Merhaba Selim bey programı yapmış da bitirmişsin de hani bana sözün vardı programa başlayacağın zaman ilk benim evime gelecektin ya sözünde durmadın

  3. Hayirli geceler Selim bey ben atasihir kayisdaginda oturuyorum ben atasehir ılce sağlık Bakanlığında çalışıyorum surekli isci olarak çalışıyorum personeli olarak Selim bey ben oğlumla oturuyorum benim evimde 2 cekyat im birde televiziyon um var benim 6 kişilik masar var benim hiç bir zaman yeni bir cekyat im veya oturma gurubu veya hiç halim yok onun bunun vermesiyle benimde bir gen oglum var borçlarının oldugundandolayi hiç birşeyim iz yok evim kira hedefe mutfağını görme neyazdiki odaları çok kötü napicam imi bilmiyorum senin bu programını gördüm umarım benide musait olunca okursun bana yardımcı olurmusun hayırlı geceler allaha emanet olun umarım olursunuz selim bey lutven

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.