Milyonluk Resim Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Başvuru Formları | Milyonluk Resim

Milyonluk Resim Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Başvuru Formları | Milyonluk Resim
Milyonluk Resim Başvuru Formu Ve Şartları

Fox Tv ekranlarında yeni başlayacak olan Milyonluk Resim adlı yarışmaya nasıl başvuru yaparım , nasıl katılabilirim diye merak ediyorsanız okumaya devam edin. Bu yarışma hakkında merak ettiğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Fox Tv ekranlarında yaz kuşağında yayınlanacak olan Milyonluk Resim yarışması başvuru alımına başladı. Yurt dışında Big Picture adı altında yayınlanan bu bilgi yarışması yoğun istek üzerinde Türkiye’de Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Milyonluk Resim adlı bu bilgi yarışması adından anlaşıldığı gibi size gösterilecek olan resimler hakkında sorular sorulacak ve başarılı olursanız büyük para ödülünü kazanmaya hak kazanacaksınız. Milyonluk Resim yarışmasının sunuculuğunu ise ünlü oyuncu Selçuk Yöntem yapacaktır.

Eğer görsel hafızanıza ve genel kültürünüze güveniyorsanız bu yarışmaya sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

BÜYÜK ÖDÜL 1 MİLYON TÜRK LİRASI

Yarışmada sorulacak olan 12 adet resimli soruya cevap veren yarışmacı büyük ödül olan 1 milyon Türk Lirasını kazanacaktır .

YARIŞMA KURALLARI

Milyonluk Resim adlı bu bilgi yarışmada toplamda 12 adet fotoğraflı soru olmaktadır. Amaç size sorulan sorulara doğru cevap verildikçe bir sonraki soruyu geçme hakkı kazanacaksınız. Toplamda 12 soruya doğru cevap verirseniz büyük ödül olan 1 milyon Türk lirasını kazanacaksınız. Sorular size stüdyoya kurulacak olan dev ekranda gösterilecektir. Verilen fotoğraf hakkında sorulan sorulara doğru cevap vermeye çalışacaksınız.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Bu yarışmaya başvuru yapmak için öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Bunun dışında yarışmaya katılmanıza engel olabilecek başka birşey bulunmamaktadır. Milyonluk Resim adlı bilgi yarışmasına katılmak için sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru formuna gerek bilgileri doldurduğunuz takdirde sizde bir yarışmacı adayısınız. Fakat başvuru formunu doldururken dikkatli bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Çünkü başvuru formuna yazacağınız herhangi yanlış bir bilgi sizin başvurunuzu iptal etmektedir. Milyonluk Resim adlı bu yarışmaya katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu yüzden doğru yazmaya dikkat etmelisiniz. Başvuru formunu yazmanız gereken bilgiler ise şunlardır ;

  • Adınız ve Soyadınız.
  • TC Kimlik Numaranız
  • Mesleğiniz
  • Doğum Tarihiniz.
  • Doğum Yeriniz.
  • Yaşadığınız Şehir.
  • İletişim Bilgileriniz.
  • Kendinizi Tanıttığınız Kısa Bir Yazı.

Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuz takdirde yapmanız gereken tek şey beklemek. Değerlendirme sonucu yarışmaya katılmaya hak kazanan kişilere, başvuru formunda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden ulaşılacaktır.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Milyonluk Resim Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 3 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.