Kısmetse Olur Yarışma Başvurusu Ve Detayları

KISMETSE OLUR


Kısmetse Olur programına nasıl başvuru yaparım , Nasıl katılırım , Başvuru sonuçlarına nereden ulaşabilirim diyorsanız doğru yerdesiniz. Kısmetse Olur yarışmasına katılmak için bilmeniz gereken bütün bilgiler burada. Kısmetse Olur başvuru formuna websitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her kanalın vazgeçilmez program konsepti olan izdivaç programları artık Kanal D ekranlarında. Bu yarışma, diğerlerine göre biraz farklı. Bu yarışmada hayallerinin aşkını araya 7 kadın 7 erkek 1 sezon boyunca günlerinin yarısını bir ev içerisinde geçirerek birbirlerini yakından tanıyacaklar. Bu yarışma’nın en güzel yanı yarışma sonunda evlenen çift hep dünya evine giriyorlar hemde büyük ödül olan 700.000 Türk Lirasının sahibi oluyorlar.

KISMETSE OLUR YARIŞMA KURALLARI

Kısmetse Olur izdivaç programı 7 Erkek 7 Kadından oluşan bu programda amaç, bu yarışma için hazırlanan 2 tane stüdyoda her gün 12 saat boyunca vakit geçirecekler. Kısmetse Olur evinde her hafta oy kararıyla 1 kişi, Kısmetse Olur evine veda etmek zorunda kalacaktır. Elenen kişi yerine başka birisi gelerek onun yerini dolduracaktır. Her haftanın birincisine ise 10.000 Türk Lirası para kazanma şansına ve elenme şansı olan bir yarışmacıyı korumasına alabiliyor. Kısmetse Olur yarışmasında 3 tane oylama vardır ;

  1. Ödül Oylaması : Her hafta erkek ve kadınlar içerisinde 2 kişi 10.000 Türk Lirası para ödülünün sahibi oluyorlar ve O hafta yarışmadan elenmekten kurtuluyorlar. Ve diğer yarışmacılardan seçecekleri 1 kişiye özel ödül olan yemek veya eğlencenin sahibi oluyorlar.
  2. Koruma Oylaması: Her hafta finalinde seçilen 1 kadın 1 erkek o hafta Kısmetse Olur evinden elenemiyorlar.
  3. Eleme Oylaması : Her hafta seçilen 1 erkek 1 kadın Kısmetse olur evine veda ediyorlar. Onların yerine hafta başında yeni adaylar Kısmetse olur evine geliyorlar.

Kısmetse Olur yarışmasında yarışırken, Kısmetse Olur evinin dışında iken başka bir kişiyle ilişkiniz var ise, yarışmadan diskalifiye olacaksınız.

KISMETSE OLUR BAŞVURU FORMU

Kısmetse Olur yarışmasına size vereceğimiz doğrultulara göre bilgilerinize girerek yarışmaya başvurabilirsiniz

  • Adınız Soyadınız
  • Adresiniz
  • Cinsiyetiniz
  • Özellikleriniz
  • 1 Adet Fotoğraf

Bu bilgileri doğru şekilde yazarsanız yarışmaya başvurabilirsiniz. Başvuru formuna yazdığınız özlük bilgileriniz hakkında yanlış bilgi verirseniz eğer başvuru formunuz geçersiniz sayılacaklardır. Sakın anlamazlar demeyin çünkü başvuru formları büyük bir özenle incelenmektedir. Kısmetse Olur başvuru formuna BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.