Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Detayları

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Türkiye’nin sevilen bilgi yarışması 2011 yılından itibaren devam eden Kim Milyoner Olmak İster her hafta binlerce Türk Lirası kazandırmaya devam ediyor.Haftanın 3 günü saat 20:00da Atv ekranlarında gösterilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması sizinde hayallerinizi süsleyen miktarda parayı kolay bir şekilde kazanmanız için bir büyük bir şans.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BÜYÜK ÖDÜL 1.000.000 TÜRK LİRASI

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasında size sorulacak olan 12 adet soruyu doğru cevaplarsanız büyük ödül olan 1.000.000 Türk Lirasını kazanacaksınız.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA KURALLARI

Kim Milyoner Olmak İster yarışması toplam 12 sorudan oluşmaktadır. 2 adet baraj soruları vardır. İlk baraj sorusu 2. soruda 1.000 Türk Lirası diğeri ise 7. Soruda 15.000 Türk Lirası’dır. Örnek vermek gerekirse 11. soruda yanlış yaparsanız eğer kazandığınız miktar 15.000 Türk Lirası olacaktır. Yarışmada 4 adet joker hakkına sahipsiniz. Joker haklarınızdan 3 tanesini istediğiniz soruda kullanabilirsiniz ama çift cevap hakkı sorunuzu sadece 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz. Yarışmada 1 adet sesli soru vardır. Bu soruda size dinletilen müziğin kime ait olduğunu söylemeniz gerekmektedir.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER JOKER HAKLARINIZ

  • Telefon: Yarışmacı başvuru formuna yazdığı 3 arkadaşından birini arayarak soru hakkında yardım isteyebilir. Konuşma sınırı 30 saniyedir.
  • Yarı yarıya (50:50): Cevabı yanlış olan 2 şık elenir.
  • Seyirciye Sorma: Seyircilere verilen el bilgisayarı sayesinde sorunun cevap hakkında bir seçim yaparlar. Verilen cevaplar grafik olarak yansıtılır.
  • Çift Yanıt: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır. Ayrıca çift yanıtın kullanımı sırasında verilen ilk yanıt yanlış ise o yanıt gri renk ile gösterilir.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU FORMU

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına 2 farklı yoldan başvurulabilir.

  1. Sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru formu link’ine tıklayarak Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına başvurabilirsiniz. Başvuru formunda vereceğiniz bilgiler çok önemli çünkü başvuru formları Kim Milyoner Olmak İster ekibi tarafından büyük titizlikle incelenip ona göre karar vermekteler.Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  2. Whatsapp üzerindende başvurabilirsiniz. Herhangi video kayıt yapan bir cihazla kendinizi tanıtan ve neden bu yarışmaya katılmak istediğiniz anlatan 1 dakikalık bir video çekip Whatsapptan 0553 043 43 43 bu numaraya göndermeniz yeterlidir. Ve şunu da belirtelim ki whatsapp üzerinden yapılan başvurulara öncelik tanınmaktadır.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.