Kim Milyoner Olmak İster 2019 Başvuru Formu Ve Şartları

Dünya’nın her yerinde yıllar boyunca yayınlanmakta olan Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması Atv ekranlarında yeni sezonunda sizlerle. Yıllardır Atv ekranlarında görmeye alıştığımız ,Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması bu sezondada büyük paralar kazandırmak için ekranlarda yerini aldı. Bu yarışmaya başvuru yapmak ve yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenleri sizlere buradan anlatmaya çalışacağız.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Atv

Kim Milyoner Olmak İster yarışması, bir bilgi yarışmasıdır. Yıllardır Türkiye’de Atv ekranlarında olan bu yarışma tekrardan Atv’de yayınlanacaktır. Bu sezonda Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu televizyon ekranlarından tanıdığımız ünlü oyuncu Murat Yıldırım üstlendi tekrardan.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında toplamda 12 adet soru bulunmaktadır. Bu 12 sorunun yanında 4 adette joker hakkınız bulunmakta. Bilemediğiniz veya cevabından tam emin olamadığınız durumlarda joker hakkınızı kullanabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Joker Hakları

 1. Telefon Joker Hakkı: Yarışmaya katılmadan önce sorulan soruları cevaplayabileceğini düşündüğünüz 3 kişinin numarasını söylersiniz. Bilemediğiniz soru karşısında bu 3 kişiden biri ile 30 saniye boyunca telefon ile konuşarak soruyu sorabilirsiniz.
 2. Yarı Yarıya Joker Hakkı : Size sorulan sorunun cevabından emin olmadığınızda, iki şık arasında kaldığınızda bu jokeri kullanarak yanlış olan 2 şıkkı eleyebilirsiniz.
 3. Seyirci Jokeri: Bu jokerde ise cevabını bilmediğiniz soruyu seyirciye sorabilirsiniz. Bu sistem ise seyircilerin ellerinde bulunan tabletlere doğru olan şıkkı işaretlemeleriyle olmaktadır. Bütün seyirciler soruyu cevapladıktan sonra karşınıza bir grafik çıkmaktadır ve 100 seyirciden kaçı hangi cevabı verdiğini görebilirsiniz ve ona göre soruyu yanıtlayabilirsiniz.
 4. Çift Yanıt Jokeri : Bu joker hakkını 7. soruya ulaşana dek kullanamazsınız. Bu jokerin özelliği ise yine 2 şık arasında kaldığınızda, 2 şıkkı birden işaretlemenize yaramaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Kuralları

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının farklı farklı kurallarıda bulunmaktadır. Bu kurallardan biri ise baraj sorulardır. Yarışmada 2 adet baraj sorusu bulanmaktadır. Bu baraj soruları ise 2. ve 7. sorulardır. Aslında bu baraj sorularının amacı kazandığınız parayı garantilemek amaçlıdır. Örneğin 2. soruyu doğru bilmeniz durumunda 1.000 TL parayı kazanmış oluyorsunuz. 6. soruya geldiğinizde ise yanlış cevap verirseniz, baraj soruda kazandığınız 1.000 TL ile yarışmadan ayrılabilirsiniz. Aynı durum ise diğer baraj soru olan 7. sorudana geçerlidir. 7.sorunun değeri ise 15.000 TL’dir. Örneğin 10.soruya kadar geldiniz ve verdiğiniz cevap yanlış çıktı. Bu durumda 15.000 TL değerinde parayı sunucu Murat Yıldırımdan teslim aldıktan sonra yarışmaya veda etmek zorunda kalacaksınız.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sizlere sorulacak olan 12 sorudan bir tanesi sesli soru kategorisinde bulunmaktadır. Nedir bu sesli soru diye sorarsanız , Size dinletilen bir şarkı, film sahnesi vb hakkında sorulan soruyu cevaplamanızdır.

Kim Milyoner Olmak İster Para Ödülü

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının tüm dünyada bir fenomen haline gelmesinin en önemli nedeni vermiş olduğu büyük ödül. Bu zamana kadar büyük ödülü alabilmiş insan sayısı çok azdır. Yarışmada size sorulacak olan 12 adet sorunun hepsine doğru cevap vermeniz durumunda size tam tamına 1.000.000 Türk Lirası para ödülü verilecektir. Bu para ödülünü kazanmak ve daha farklı bir hayatınızın olmasını istiyorsanız hiç beklemeden başvuru formunu doldurarak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvurunuzu yapın.

Kim Milyoner Olmak İster Sorular

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulacak olan soruları tek bir kategoriden sormamaktadırlar. Bu soruların içinde Genel kültür, siyaset, tarih, coğrafya, sanat vb konulardan farklı farklı sorular sorulmaktadır. Bu sebeple bu yarışmaya katılırken bu durumu göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.

Kim Milyoner Olmak İster 2019 Başvuru Güncelleme

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına önceden başvuru yaptıysanız bu bölüm sizi ilgilendirmektedir. Yarışmaya katılmak için önceden başvuru yaptınız fakat sonradan yanlış bir bilgi girdiğinizi farketmeniz durumunda bu bölümden yazdığınız bilgileri değiştirebilmektesiniz. Başvurunuzu güncellemeniz için yapmanız gerekenler ise TC kimlik numaranızı boş kutucuğa yazdıktan sonra, başvuru formuna yazdığınız cep telefonunuza veya e posta adresine bir kod gönderilmesini isticeksiniz ve gönder butonuna basmanız gerekmektedir.

Butona bastıktan sonra sizi başka bir sayfaya aktaracak, bu sayfada telefonunuza veya e-posta adresinize gelen kodu orada göreceğiniz boş kutucuğu yazmanız istenecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra başvuru formunuz açılacak ve istediğiniz değişikliği orada yapabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster başvuru güncellemeye sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster 2019 Başvuru Formu

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru yapmak için sitemizden rahalıkla ulaşabildiğiniz başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bazı yerlerde farklı yollarla başvuru yapıldığı söylensende, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına sadece başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz. Başvuru formunda bir çok soru sorulmaktadır. Bu sorulara örnek vermek gerekir ise;

 • Fotoğraf
 • TC Kimlik No
 • Adınız Soyadınız
 • Doğum Yılınız
 • Cinsiyetiniz
 • Doğdunuz Şehir
 • Yaşadığınız Şehir
 • Telefon Numarası
 • Mesleğiniz
 • Anne Mesleği
 • Baba Mesleği
 • Sağlık Sorununuz Var mı ?
 • Konuştuğunuz Diller ?

Bu ve buna benzer bir soru bulunmaktadır. Başvuru formunu daha dikkatli incelemek ve nasıl doldurulduğunu anlamak isterseniz yukarıdaki videoyu izleyerek yardım alabilirsiniz. Bunun dışında belirtmek istediğimiz son bir şey bulunmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster başvuru formunu doldururken sakın ama sakın yanlış beyan vermemeniz gerekmektedir. Çünkü yanlış yazdığınız herhangi bir bilgi başvurunuzun işleme konulmasını engelleyecektir. Bu bilgi yarışmasının kapısı 7den 70e herkese açık bu sebeple doğru bilgi vermeniz çok önemlidir.Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına yapmış olduğunuz başvurunuz kabul olur ise sizleri arayarak mülakata davet edecekler ve size yüz yüze sorular soracaklar. Bunun amacı başvuru formunu gerçekten sizin doldurup doldurmadığınız öğrenmektir. Sizde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak ve para ödülü kazanmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Kim Milyoner Olmak İster 2019 Başvuru Formu Ve Şartları” üzerine 1 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.