Kendi Düşen Ağlamaz Yarışma Başvurusu Ve Detayları

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ YARIŞMASI BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye’nin en eğlenceli ve en iyi yarışmalarından biri olan Kendi Düşen Ağlamaz adlı bilgi yarışması büyük ödül olan 1.000.000 Türk Lirası para ödülünü dağıtmaya devam ediyor.Yarışma hakkındaki  bütün bilgileri bu yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kendi Düşen Ağlamaz sunuculuğunu Bay J’in yaptığı bir bilgi yarışmasıdır. Yarışmacılar 3’er kişilik gruplara ayrılıp yarışmaya 1 milyon Türk Lirası ile başlıyorlar ve sorulacak olan 7 soruyu’da bilecek olan takıma tamı tamına 1 milyon Türk Lirası olan büyük ödülü verecekler.

 


BÜYÜK ÖDÜL 1 MİLYON TÜRK LİRASI

Yarışmacılara verilen 1 dakika içinde eşsiz bir beyin fırtınası içine giren yarışmacılar 1 dakika’da istekleri doğrultusunda ister 3 şıkka da para yatırıp kendilerini güvence altına alabiliyorlar yada tek bir şıkta paralarını tutup büyük ödüle bir adım daha yaklaşıyorlar. Her dakikası eğlence ve bilgi dolu yarışma programı KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ her hafta cumartesi 23:30 da BAY J’nin sunumu ile siz değerli izleyicilerinin karşısında.

 

YARIŞMA KURALLARI VE ŞARTLARI

İlk öncelikle Kendi Düşen Ağlamaz adlı bilgi yarışması TRT ekranlarında Bay J’nin sunuculuğu ile yayınlanmaktadır. Yarışmaya katılmak için 18 yaşından büyük olmalısınız . Yarışmaya katılmak için yanınızda 3 arkadaşınız ile beraber katılmanız gerekiyor. Bu 2 basit şartı yerine getirebilirseniz yarışmaya katılmanız için bir engel kalmaz. Başvuru formuna bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

YARIŞMA FORMATI

Yukarıda belirttiğimiz gibi 3er kişilikten oluşan gruplar yarışmaya katılırlar. Yarışma başlangıcında grubunuza 1.000.000  Türk Lirası ile yarışmaya başlanır. Yarışmada birbirinden farklı 7 adet soru sorulur. Sorulan soruların 4 adet şıkkı vardır. Hangi şıkkı seçmek istiyorsanız, istediğiniz miktarda parayı kucağınıza alıp , altında su dolu bir havuz bulunan bir kanalın üstünde bekliyorsunuz. Eğer seçtiğiniz cevap doğru ise kapak açılmayıp yarışmaya devam edebilirsiniz, ama cevap yanlış ise kucağınızdaki paralar ile suya düşersiniz. Suya düştüğünüzde kucağınızdaki paralarıda kazanmış olursunuz. Bu yüzden programda Kurununda Yaşın yanında kazandığı yarışma denmektedir.

BAŞVURU FORMU

Yarışmaya başvuru yaparken doldurmanız gereken bir kaç adet bilgi vardır. Bu bilgileri aşağıda görebilirsiniz. Bu bilgiler ;

  • Adınız Soyadınız
  • Yaş
  • Yaşadığınız Şehir
  • Özlük Bilgileriniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Kendinizi Anlattığınız Bir Kaç Kelimelik Yazı
  • Fotoğrafınız ( Maks. 5MB Boyutunda olmalıdır.)

EĞER SİZDE BÜYÜK ÖDÜL OLAN 1 MİLYON TÜRK LİRASI İÇİN YARIŞMAK İSTİYORSANIZ BURADAN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.