Kelime Oyunu Başvuru Formu Ve Yarışma Detayları

Başvuru Formları | Kelime Oyunu

Kelime Oyunu Başvuru Formu Ve Yarışma Detayları

Başvuru Formları | Kelime Oyunu
Kelime Oyunu Başvuru Formu

Yayın hayatına yeni başlayan Teve2 kanalında yayınlanan Kelime Oyunu adlı yarışmaya nasıl katılırım veya nasıl başvuru yaparım diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Uzun  yıllardır ekranların en sevilen yarışmalarından biri olan Kelime Oyunu her zaman ki gibi hem eğlendirip hemde kazandırmaya devam ediyor. Kelime oyunu aslında bir yarışmadan da öte olarak izleyicilere her zaman kelime haznesini genişletmeyi hedeflemiştir. Teve2 ekranlarında yayınlanan Kelime oyunu adlı bilgi yarışmasını en başından beri değişmeyen sunucusu Ali İhsan Varol sunmaktadır.

KELİME OYUNU BAŞVURU TEVE2

Kelime oyunu Adlı bilgi yarışmasına yayınlandığı her gün sitemiz üzerinden başvuru yapan yarışmacı adaylarından beş kişi seçilerek Kelime Oyunu yarışmasına yarışmacı olarak katılırlar. ve yarışmacılar sırayla yarışmaya başlarlar. Yarışmaya katılan her yarışmacı ikişer taneden 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10 harfli, toplam 14 adet kelimeyi bilmeye çalışırlar. Eğer kendisine doğrultulan sorudan aklına bir şey gelmez ise harf isteyerek ipucu alabilir. Kelime Oyunu yarışmasında yarışmacıların bildiği her harf için yüz(100) puan kazanmaktadır. Kelime Oyunu yarışmasında yarışmacılara toplamda 240 saniye süre verilmektedir. Bu süre içerisinde 5 yarışmacı arasında en çok harf bilmeyi başaran yarışmacı o günün birincisi olacaktır. Yarışmacı kendisine sorulan soruyu cevabını biliyor ise süreyi durdurabilir fakat süreyi durdurduktan sonra harf isteyemez. Süreyi durdurduktan sonra yarışmacı 30 saniye içerisinde cevap vermez ise süre kaldığı yerden devam etmeye başlar.

Hafta içi her gün yayınlanan Kelime Oyunu adlı bilgi yarışmasında günün şampiyonları Cumartesi günleri hafta şampiyonasına katılırlar.Haftanın şampiyonları ise 5 hafta sonra Pazar günleri yapılmakta olan büyük finalde yarışmaktadırlar.

BAŞVURU ŞARTLARI

Kelime Oyunu adlı bilgi yarışmasına katılmak için özellikle belirtilmiş bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Öncellikle Kelime Oyunu yarışmasına katılmak için sitemiz üzerinde ulaşabileceğiniz başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.Başvuru formunuz Kelime Oyunu yarışmasının ekibi tarafından kontrol edilmektedir. Bu sebepten dolayı başvuru formunu doğru ve dikkatli şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eğer başvuru formuna yazacağınız eksik veya yanlış bir bilgiden dolayı başvurunuz reddedilecektir. Başvuru formuna doldurmanız gereken bilgileri yazının ilerleyen kısımlarında görebilirsiniz..

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Kelime Oyunu bilgi yarışmasına başvuru yaparak yarışmacı olmak istiyorsanız vereceğimiz bilgileri dikkatle inceleyerek başvuru formuna doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formuna doldurmanız gereken bilgiler ise şunlardır;

 • İsim Soyisim
 • Doğum Tarihi
 • İletişim Bilgileri
 • Yaşadığınız Şehir
 • Cinsiyetiniz
 • Eğitim Durumu
 • Programı Kimlerle İzlemektesiniz
 • Aileniz Hakkında Bilgi Verin
 • Fotoğraf

Bu bilgileri eksiksiz şekilde doldurursanız Kelime Oyunu adlı bilgi yarışmasına katılmanız için herhangi bir engel bulunmayacaktır. Eğer başvurunuz onaylanırsa başvuru formunu doldurduktan sonra tek yapmanız ise beklemektir. Başvuru formunda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşılacaktır ve program hakkında bilgiler verilecektir. Programa katılmadan önce ise sizi küçük bir mülakata sokacaklar. Bu mülakatın amacı ise başvuru formunda belirtmiş olduğunuz bilgilerin teyit edilmesidir.

Yazıda anlattığımız Kelime Oyunu adlı bilgi yarışmasını beğendiysen ve kelime bilginize ve en önemlisi kendinize güveniyorsanız buradan Kelime oyunu yarışmasının başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Kelime Oyunu Başvuru Formu Ve Yarışma Detayları” üzerine 9 yorum.

 1. Yani ben cidden anlamadım.Kaç puan alırsınız diyor. Sayı girin diyor. Yazdığımı kabul etmiyor ve garip 😞😞

 2. Kaçıncı başvurumu yaptığımı hatırlamıyorum.O kadar çok başvuruda bulundum ki artık vazgeçiyorum 🙂

 3. Ben daha önce başvuru yapmıştım fakat onaylanıp onaylanmadığını bilmiyorum bir süre telefon kullanmadım mesaj geldiyse de haberim olmadı tekrar başvuru yapmam gerekir mi

 4. son derece adaletsiz,kimine ilkokul 1 kimine hayatta duyulmuyacak sorular.Kimine aşırı yardım kimine yanlış mimiklerle şaşırtma.Aslında gerçek bir bilgi yarışması değil.Sunucu kendi eğleniyor

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.