Kaybolan Çicekler Başvuru Formu ve Detayları

KAYBOLAN ÇİÇEKLER BAŞVURU FORMU 


Fox TV yepyeni bir programa imza atıyor. İnci Ertuğrul ile birlikte “Kaybolan Çiçekleri” arıyoruz. Fox TV de her pazartesinden itibaren yayınlanacak bu programda, kaybolan aile fertlerinizi, sizlerden bir haber almaya çalışıp da sizi senelerdir bulamayan yakınlarınızı bu program sayesinde bulabileceksiniz. Yıllar önce “İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz” adlı uzun soluklu sosyal sorumluluk programı ile toplamda 678 kayıp insanı aileleri ile buluşturan İnci Ertuğrul uzun bir süre ara verdikten sonra ekranlara tekrar daha güçlü bir ekiple dönüyor. Kaybolan Çiçekler hafta içi her gün sizlerle Fox TV ekranlarında.

 

PEKİ YA İNCİ ERTUĞRUL KİMDİR ?


Trabzon’da doğan İnci Ertuğrul lise eğitimine kadar Trabzon  Akçaabat’ ta kaldı. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesi İşletme Bölümünde alan İnci Ertuğrul daha sonra TRT’nin açtığı Spikerlik sınavını kazanarak meslek hayatına ilk adımı attı.

TRT’nin ardından Radyo Anki’de 3 yıl program sunuculuğu yapan Ertuğrul o dönemlerde TRT GAP’ta da çeşitli bir çok programda sunuculuk yaptı. Türkiye’de gelişen televizyon sektörüyle birlikte 1993 yılında TGRT’ nin Kuruluşunun ardından önce İstanbul TGRT binasında yayın sunuculuğu ve radyo spikerliği ardından da TGRT’ yi temsil amacı ile Londra’ da yayıncılık hayatına devam etti. Yayıncılık hayatının bir bölümünü Londra’  da geçirdikten sonra yurda dönen İnci Ertuğrul bir çok özel yayının sunuculuğunu gerçekleştirdi. Bir çok sosyal sorumluluk yayınında bulunan Ertuğrul Öğretim görevlisi olarak da Üniversiteler de ders vermiştir.

 

İnci Ertuğrul’ un Yer Aldığı Bazı Programlar


Hayırlı Günler

Gençlerle

İnci Ertuğrul ve Renkler

İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz

İnci Ertuğrul ile Rengarenk

İnci Ertuğrul ile Haber Tadında

 İnci Ertuğrul’la TGRT Ana Haber

 İnci Ertuğrul ve Jülide Ateş’le TGRT Ana Haber

 

Gibi programlarla karşımızda olan İnci Ertuğrul uzun bir aradan sonra Fox TV’ de “Kaybolan çiçekler” programı ile karşımıza  çıkıyor. Programın amacı birbirlerini arayıp da bulamayan yıllardır varlıklarından bihaber olan kişilerin birbirlerine kavuşmasını sağlamak. Gündüz kuşağında hafta içi her gün saat 10:00′ da başlayacak olan bu programa Başvuru için 0212 284 60 60 numaralı telefon ile ulaşabileceğinizi hatırlatırken, başınıza böyle olayların gelmemesini temenni ederiz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Kaybolan Çicekler Başvuru Formu ve Detayları” üzerine 1 yorum.

  1. inci hanım dogrusunu söylemek gerekirse suretinizi tanırdım ama adınızın inci oldunu bile bilmezdim taki insanın başı sıkışınca derdimi kime anlatırım diye aramaya başladımda karşıma sizin sayfalar ve daha birsürü sayfa çeşitleri çıktı ama isterimki dedimi size anlatım sizde bana çare bulun eyerki bir kadın çaresiz kalırsa ya o zehir gibi geçen siddetiçeren hayata döner yada kendini öldürür ve haberlerde alırız haberi nasıl çare bulmak için çırpındını ama sonuç negatiftir çünkü iş işten geçmiştir ya arkada yetim kalmıştır birileri ya kendi içinde yetim kalarak ölmüştür

    ben ölümü düşünmedim düşünmicem arkamdakı kızları yetim bırakmıcam çare bulana kadar arayacam çaldığım kapılar açılana kadar tüm gücümle çalacam

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.