Kapanmadan Kazan Başvuru Formu Ve Detayları

Star TV ekranlarının yeni yarışması Kapanmadan Kazan yarışması hakkında merak ettikleriniz burada.Star TV ekranlarında yayınlanacak olana Kapanmadan Kazan yarışmasını ünlü sunuculuğunu Alp Kırşan üstlendi. Kapanmadan Kazan başvuru formu , Kapanmadan Kazan’a nasıl başvurum gibi merak ettiklerinizi burada.

Kapanmadan Kazan Başvuru Star Tv

Sunuculuğunu Alp Kırşanın yaptığı Star Tv ekranlarında yayınlanan Kapanmadan Kazan bol bol ödül dağıtmak için Cumartesi günleri Star Tv ekranlarında sizlerle. Kapanmadan Kazan yarışmasının başvuruları sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

Kapanmadan Kazan yarışmasında 2 kişilik gruplar ile yarıştırılmaktadır. Yarışmada işleyiş şu şekildedir; Yarışmacılardan biri sunuculuk yapan Alp Kırşan‘ın ona sorduğu soruları yanıtlarken diğer yarışmacı ise içeri ödüllerle dolu olan bir odada, belirli bir süre içerisinde toplayabildiği kadar ödül toplaması gerekmektedir.

Bu ödüllerle dolu odanın içerisinde bulunun eşyaları ne olduğunu tabikide yarışmacılar bilmiyor. Bunun sebebi ise ödüllerin hediye paketleri içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden kutuların büyüklüğüne göre yarışmacıların mantığını kullanarak taşıyabileceği kadar büyüklükte kutuları hızlıca kapıdan dışarı çıkarmalıdır yada büyüklüğüne göre içerisinde ne olduğunu tahmin ettiği kutuyu kapıdan dışarı çıkarabilir. Ve en önemli olan nokta ise bu ödülleri toplarken zamanın kısıtlı olması. Buna göre önceden hangi kutuları alacağınızı planlamanız sizin için faydalı olmaktadır.

Kapanmadan Kazan yarışmasında takım olacağınız kişiyi siz belirtmektesiniz. Yani sitemiz üzerinden başvuru yaparken kiminle katılacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz kişiyi dikkatli seçmenizde fayda var. Çünkü yarışmacı arkadaşınız hem genel kültür ve hemde çeviklik anlamında iyi olması gerekmektedir. Eğer bu şartlar size uyuyorsa Kapanmadan Kazan başvuru formuna sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Kapanmadan Kazan Büyük Ödül

Kapanmadan Kazan yarışmasında bir sürü ödül bulunmaktadır. Bunlar beyaz eşya,televizyon,telefon,bilgisayar ve bunlara benzer bir sürü elektronik eşyalar bulunmaktadır. Kapanmadan Kazan yarışmasında bu bahsettiğimiz ödüller dışında ise büyük ödül bulunmaktadır. Bu büyük ödül ise son model sıfır kilometre bir araba. Eğer sizde sıfır kilometre son model bir araç kazanmak istiyorsanız Kapanmadan Kazan başvuru formunu sitemiz üzerinden doldurabilirsiniz.

Kapanmadan Kazan Başvuru İptali

Kapanmadan Kazan yarışmasının başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaştıktan sonra olurda başvurunuzu geri çekmek isterseniz diye şimdi size bunu anlatacağız. Kapanmadan Kazan yarışmasında zor olan başvuru formunu doldurup yarışmaya katılmaktır zaten. Bu sebeple olurda sizi yarışma kabul etmeleri durumunda sizi cep telefonunuzdan veya diğer iletişim yollarından arayarak sizinle mülakat için randevu isteyeceklerdir. Sizde bu durumda yarışmaya katılamaktan vazgeçtiğinizi söyleyerek Kapanmadan Kazan başvuru iptalini yapmış olmaktasınız.

Kapanmadan Kazan Başvuru Formu

Kapanmadan Kazan yarışmasına başvurmaya karar verdiyseniz bu bölümü dikkatli okumakta fayda var. Bu bölümde başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken hususları sizlere açıklayacağız.

Kapanmadan Kazan yarışmasına katılmanız için öncelikle yapmanız gereken şey yarışmaya beraber katılacağınız bir arkadaşınızı veya bir yakınınızı belirlemeniz gerekmektedir. Yarışmaya katılacağınız kişiyi belirledikten sonra sitemiz üzerinden Kapanmadan Kazan başvuru formuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Kapanmadan Kazan başvuru formuna ulaştıktan sonra mutlaka doldurmanız gerek bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler ise şunlardır;

  • Adınız Soyadınız
  • Meslek
  • Doğum Tarihiniz
  • Doğum Yeri
  • İkamet Ettiğiniz Şehir
  • Yarışmaya Katılacağınız Kişi İle Çekilmiş Bir Fotoğraf
  • Boyunuz
  • Kilonuz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Yarışmaya Katılan Arkadaşınız Hakkında Sorular

Bu istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz sürece Kapanmadan Kazan yarışmasına katılmanızda hiç bir engel kalmayacaktır.Başvuru formuna yazacağınız herhangi yanlış bir bilgi başvurunuzun iptaline yol açacaktır. Bu konuda çok dikkatli olmanızı size tavsiye ederiz.Kapanmadan Kazan başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konular için bize yorum yaparak soru sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.