İşte Benim Stilim Başvuru Formu ve Detayları

 İŞTE BENİM STİLİM BAŞVURU FORMU ve DETAYLARI

TV8′ in gelmiş geçmiş en efsane yarışması İşte Benim Stilim hafta içi her gün bizlerle olmaya devam ediyor. Geçen 3 sezonun ardından muhteşem bir dönüş yapan işte benim stilim programı zevkine ve kendine güvenenlerin katılımını bekliyor. Programa katılan yarışmacılar  her gün kendi belirledikleri bir konsepte göre giysi, takı ve aksesuar seçimi yaparak stüdyonun yolunu tutuyorlar. Hepsi birbirinden uyumlu kıyafetleriyle önce yarışan diğer arkadaşlarından yorum alan yarışmacılar ardından jüri üyelerinden yorum alarak günün iki  puanını almak için birbirleriyle yarışıyorlar.


 

Tv 8 ekranlarına transfer olduktan sonra acun medya yönetiminde format da hiç bir değişiklik yapılmadan izleyicilerinin karşısında olmaya devam eden İşte Benim Stilim yarışması yeni sezonda da rüzgar gibi esmeye devam ediyor. Öykü Serter tarafından sunulan yarışmanın jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve sadece eleme gecelerinde gelen Uğurkan Erez oturuyor. Bu arada yarışmaya yine sadece eleme geceleri olmak üzere bir de konuk jüri üyesi yarışmaya katılarak yarışmacılara oy verme hakkına sahip oluyor.

 

 

Türkiye’nin en şık kadınını arayan İşte Benim Stilim Programı sizin de kendinizi göstermeniz için büyük bir fırsat sunuyor. Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız yazımızda belirtilen başvuru formunu dikkatlice doldurmanız yeterli olacaktır. Belkide bu senenin birincisi de si olursunuz belli mi olur. Yarışmaya katılacak yeni yüzler arayan İşte Benim Stilim ekibi, yeni sezonda moda rüzgarı estirmek için şimdiden arayışa başlamış durumda eğer sizde ben en iyisiyim diyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

ilk olarak 2014 yılında bu tarz benim adı ile karşımıza çıkan program daha sonradan Acun Ilıcalı’ nın  sahibi olduğu Tv 8 ekranlarına transfer oldu.

İşte Geçtiğimiz Sezonların Kazananları

  1. Sezon – Aycan, Nurcan Şencan
  2. Sezon – Emel Özkızıltaş
  3. Sezon – Ezgi Ünal
  4. Sezon – Ayşenur Balcı
  5. Sezon – Gizem Özdilli
  6. Sezon – Yeşim Aydın

Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, İvana sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz’ın yer alacağı işte Benim Stilim Programına Katılmak için Buraya Tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.