İlk Buluşma Başvuru Formu Ve Detayları

Başvuru Formları | İlk Buluşma

İlk Buluşma Başvuru Formu Ve Detayları

Başvuru Formları |  İlk Buluşma
İlk Buluşma Başvuru Formu

Fox Tv İlk Buluşma başvurusu için neler yapılmalı ? Bunun gibi sorularınızın cevabı sitemizde bulunmaktadır. Makalemizi okumaya devam edin

Fox Tv, yaza merhaba diyeceği yeni programlardan biri olan İlk Buluşma çok yakında ekranlarda olacak. Her zaman ki gibi farklı konseptlerle karşımızda olan Fox Tv bu sefer bizleri çok güldürecek. Ekranlarda yalnızca fragmanın yayınlanmasına rağmen şimdiden başvurular başladı. Başvuru formu ve başvuru şartlarını sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Eğer sizde başvuru yapmayı düşünüyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Fox Tv ekranlarda herkesi kahkahalara boğacak bu programı iki ünlü isim sunacak. Bu isimlerden biri ünlü tiyatrocu ve oyuncu Şinasi Yurtsever ve diğer sunucumuz ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu İlk Buluşma adlı komedi programının sunuculuğunu yapacak isimlerdir.

 

YARIŞMA DETAYLARI 

Her hafta farklı mekanda yapılacak bu yarışmada seçilen mekanın her tarafına kameralar yerleştirilecek ve bu mekanda aşçısından garsonuna temizlikçisinden bulaşıkçısına kadar herkes aslında birer oyuncu. Bu oyuncuların hepsi sunucularımız ile iletişim halinde olmaktadırlar. Sunucularımız ise kozmik oda denilen bir odada bütün herkesle iletişim halinde olmaktadırlar ve mekanda neler olup olmadığını an ve an izlemektedirler. Ve bu mekanda en önemlisi ise şaka kurbanı… Sitemiz ile başvuru yaptıktan sonra kabul edilirseniz hangi arkadaşınıza şaka yapmak istediğinizi belirtmektesiniz.

Programın tam anlamıyla başladığı nokta burası. Şaka yapmak istediğiniz arkadaşınızla belirlenen mekana gelerek vakit geçirmeye başlıyorsunuz. Sizde sunucularımız ile gizli kulaklık sayesinde bağlantıda olacaksınız. Kozmik odadan sizinle sürekli bağlantıda olan sunucularımız size sürekli istekler doğrultusunda hepsi birbirinden farklı çılgınca dört farklı etaptan geçecekler. Bu dört farklı etabı başarıyla geçen yarışmacı büyük para ödülünü kazanmaya hak kazanacak.

YARIŞMA BAŞVURUSU

Fox Tv’de yakın zamanda yayınlacak olan İlk Buluşma adlı şaka programına katılmak istiyorsanız ise yazımızı okumaya devam edin.Fox Tv İlk Buluşma adlı şaka programına katılmak istiyorsanız ise buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Fox Tv İlk Buluşma adlı programına katılmak için başvuru formunda doldurmanız gerek bazı önemli bilgiler var. Bu bilgiler ;

  • Adınız Soyadınız
  • Adresiniz
  • İletişim Adresiniz
  • Vücut Özellikleriniz
  • Kendinizi Hakkında Bazı Bilgiler
  • Şaka Yapmak İstediğiniz Arkadaşınız.
  • Neden Şaka Yapmak İstediğinizin Nedeni.

Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurduğunuz takdirde hiç bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Başvuru formuna yazacağınız herhangi bir yanlış bilgi başvurunuzun dikkate alınmamasına neden olacaktır.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“İlk Buluşma Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

  1. Merbahabar daha once basvuru yapmistim fakat hic bi sekilde olumlu olumsuz cevap gelmedi bu yuzden tekrar sansimi denemek istedim size yazarak

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.