İbo Show 2021 Seyirci Başvurusu

İbo Show 2021 Seyirci Başvurusu Formu ve Detayları

İbo Show 2021 seyirci başvuruları

Eskiden oldukça canlı programlar yapan İbrahim Tatlıses yeni sezonda tekrardan ekranlara dönerek yerini aldı. 2021 İbo Show programına seyirci başvurusu yapabilmek için ise birtakım şartları sağlamanız gerekmektedir. Diğer tüm yarışmalar gibi 2021 İbo Show seyirci başvurusuna gerekli şartlar sağlanmalıdır. Yeni sezonda İbo Show programına seyirci olmak isteyenler ise nasıl başvuruda bulanacağını veya nasıl seyirci olarak katılabileceğini sorgulamaya başlamıştır. İbo Show seyirci başvurusu nasıl yapılır?

2021 İbo Show seyirci başvurusu yapabilmek için nereye başvuru yapacağını merak edenlerin sorusunu yanıtlayacağız. Yeni sezon İbo Show programının sayfasında buna yönelik birtakım bilgiler yer almaktadır. Yeni sezonda seyirci olarak katılmak isteyen kişiler yayınlanacak bu bilgiler aracılığıyla başvurusunu gerçekleştirebilir.

2021’de yani yeni sezonda Star TV’de ekran karşısına çıkacak olan İbrahim Tatlıses program hazırlıklarına devam ediyor. Eğer siz de İbo Show seyirci başvurusu yaparak İbrahim Tatlıses ile yeni sezonda yer almak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Seyirci başvuru formu kanalların sitelerinde yayımlanmaktadır. Bu sitelerden formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak gerekli başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Böylelikle 2021’in yeni sezonunda sizlerde seyirci koltuğunda yerinizi ayırttırabilirsiniz.

2021 İbo Show Seyirci Başvuru Formunda Hangi Bilgiler Yer Alıyor

Yeni sezonda İbo Show seyirci başvuru formu, adayların seyirci olarak programa dahil olabilmesi adına doldurdukları kayıt formunun adıdır. Bu form seyirci olarak katılım sağlamak isteyenlerin doldurması zorunlu olan bir formdur. Seyirci başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli husus başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmaktır.

Form programa gelmek isteyen kişilerin genel bilgilerini içermektedir. Bu bilgilerin içerisinde adınız, soyadınız, telefon numaranız, doğum tarihiniz, yaşadığınız il gibi bilgileri içermektedir. Bu bilgilerin yanı sıra katılmak isteyen kişi sayısını, internet üzerinden sizinle iletişime geçebilecekleri bir bağlantı adresini, telefon numaralarını da içine alan bir seyirci başvuru formudur. Form için gerekli bilgilendirme yazılarını okumak ise 2021 İbo Show programına seyirci başvuru formu ile ilgili önemli bir husustur. Bu formu doldurduktan sonra programa seyirci olarak katılmaya uygun görüldüğünüz takdirde çağrılırsınız.

Yeni Sezonda İbo Show’a Seyirci Olarak Katılabilmek için Gerekli Şartlar Neler

Yeni sezonda İbo Show’da seyirci olmak istiyorsanız birtakım şartları sağlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde 2021’de İbo Show programına seyirci olarak katılım sağlayamazsınız. Peki bu şartlar nelerdir?

  • Yeni sezon İbo Show seyirci başvuru formunu doldurmanız ilk öncelikli husustur. Formu doldurmadan diğer şartları sağlasanız dahi programa katılım sağlayamazsınız.
  • İbo Show programına seyirci olarak katılacak adayların yaşı 18 ve üstü olmalıdır.
  • İbo Show programına katılmak istiyorsanız ancak yaşınız 18’in altında ise yetişkinlerinizden gerekli yetişkin iznini alarak katılabilirsiniz.
  • Programa katılacak kişilerin çevreye zarar verici herhangi bir sağlık sorunun olmaması ve herhangi bir salgın hastalık şüphesi taşımıyor olması gereklidir.
  • Yeni sezon İbo Show programına katılım sağlayacaklar program esnasında, programın huzurunu veya akışını zedeleyecek, bozacak bir faaliyette bulunacaklarsa bunlar tespit edilir ve yarışmaya kabul edilmezler.
  • Seyirci olarak kabul edildiği takdirde programa patlayıcı, kesici, delici yanıcı ve yabancı maddeleri getirmesi kesinlikle yasaktır.
  • İbo Show programına seyirci olarak katılmak isteyen kişiler, program esnasında başkalarını rahatsız edici davranışlarda bulunamazlar ya da rahatsızlık veren maddeleri yanlarında getiremezler.
  • 2021 İbo Show programına katılım sağlamak isteyen seyirciler programın akışını bozmayacak nitelikte biri olma şartı aranır.
  • Çevreyi zarar etmesi muhtemel olan ya da çevreye zarar verici davranışları olan kişilerin programa alınmaması da yeni sezon İbo Show programı seyirci başvurusu şartları arasındadır.

İbo Show Seyirci Başvuru Formuna Ulaşma

2021 İbo Show seyirci başvuru formuna ulaşmanız programa katılım sağlamanız için ilk şarttır. Çünkü başvuru formunu dolduran adayların yeni sezonda İbo Show’a katılmaları için stüdyoya davet edilir ve burada doldurdukları başvuru formuna göre kesin karara varılır.

Yeni sezon İbo Show seyirci başvuru formuna ulaşmak için programın kendi sahip olduğu sitesine girmektir. Bu site www.iboshow.com dur. Bu siteden kişiler başvurularını yapabilir. Seyirci başvuru formu da bu sitenin içerisinde yer alır. Formu indirip, doldurma işleminizi hallettikten sonra, sizden istenilen adrese bu başvuru formunu mail olarak iletmelisiniz.

 

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.