Hepsi Benim Başvuru Formu ve Detayları

Hepsi benim yarışma başvurusu

Gelin birlikte Hepsi Benim Programı Başvurusu, program formatı ve detaylarını inceleyelim.

FOX tv Türkiye’deki yarışma programlarına yeni bir renk getirdi.Provizyon Medya’nın üstlendiği, sunuculuğunu manken Çağla Şıkel’in yapacağı, Türkiye’nin alışveriş sitesi Hepsiburada’nın desteğiyle FOX ekranlarında yayınlanacak “Hepsi Benim” yarışma programı’nın fragmanı yayınlandı. İlgiçeken fragman sosyal medya platformlarında muhteşem beğeni topladı.

Çağla Şıkel’in renkli sunumuyla ekranlara gelecek programda; yarışmacılar gündelik yaşamda kullandığımız ürünlerin fiyatlarını tahmin etmeye çalışacak, rakiplerini geride bırakarak Hepsiburada hediye çeki ödülüne ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklar. Hepsi Benim yarışma formatı ise şöyle olacak; eğlence dolu yarışma programı her bölüm beş görevden oluşacak ve son görevde yarışan çiftler final turuna çıkacaklar, final turunda gerekli başarıyı göstermelerinin ardından büyük ödülün sahibi olacaklar.

Yarışmacıların amansız mücadeleleri, sürpriz görevler ve ödülleriyle “Hepsi Benim” her Perşembe FOX TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Hepsi Benim Yarışması Katılım Şartları

FOX TV ekranlarında yayınlanan Hepsi Benim yarışması özgün içeriğiyle Türkiye’de bir ilk olmayı başarıyor.Bu denli özgün bir programın özgün başvuru şartları olmasıda kaçınılmaz.

Hepsi Benim başvuru formunda karşımıza ilk olarak “Rekabet etmeyi severmisiniz sorusu çıkıyor ?” bu sorudan da anlaşılacağı üzere yarışma tamamen kıyasıya mücadele ve eğlence dolu dakikalara eşlik edeceğinizin sinyallerini veriyor.

Hepsi Benim Başvuru şartları’ndan bahsedecek olursak başvuru formunda;

Eşiniz (partneriniz) ya da ailenizden herhangi biriyle, harcadığınız para sebebiyle tartıştığınız oluyor mu? 

Alışverişe çok para harcar mısınız? Bugüne kadar aldığınız en pahalı ürün nedir?

Tarzında sorular ile aslında sizlerden yarışma sırasında yapacağınız tahminlere yönelik bilgi birikiminiz sorgulanıyor.

Bizlere göre Hepsi Benim yarışması mükemmel sunucusu Çağla Şikel ve yarışma programlarının vazgeçilmez kanalı olan FOX TV ‘ye oldukça  yakışmış.
Hepsi Benim yarışmasına katılmak için FOX TV web sitesinde bulunan Hepsi Benim başvuru Formu‘nu doldurabilirsiniz.Bu eğlenceli yarışta yerinizi almak için yapmanız gereken şey çok basit eşinizle birlikte formu doldurmak ve bu heyecana katılmak için FOX TV den geri dönüş beklemek.

Bu ve bu gibi yarışmalarla alakalı makalelerimizi takip etmenizi ve sitemizi muhakkak tv yarışma programları başvurularının en güncel haliyle bulabilmek için sık sık ziyaret edin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.