Güven Bana Başvuru Formu Ve Detayları

Güven Bana Başvuru Atv

Müge Anlı ile Güven Bana yarışmasına nasıl katılırım ? ,Güven Bana başvuru formu, Güven Bana nasıl başvuru yaparım diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.Yıllarca Müge Anlı kayıp çocukları, aydınlanmamış cinayetleri gün yüzüne çıkarırken gördün fakat bu sefer ATV ekranlarında çok farklı bir yarışma ile karşımızda olacak. Bu yarışma Güven Bana adlı bilgi yarışması. Eğer Güven Bana Başvuru formuna ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Güven Bana yarışması bu yaz, ATV ekranlarında yayın hayatına Müge Anlı’nın sunuculuğu ile başladı.Bu yarışma diğer bilgi yarışmalarından farklı olarak güven ilişkisi üzerine yapılmaktadır.

Güven Bana Yarışma Detayları

Güven Bana yarışmasında toplamda 15 adet soru sorulmaktadır. Bir bölümde 2 adet yarışmacı beraber yarışmaktadır. Her soruda 3 adet zorluk derecesi vardır.Bunlar;

 1. Kolay
 2. Orta
 3. Zor

Bu derecelerden birini seçmek zorundasınız. Bu kararı verirken ortak karar vermektesiniz. Sorudan kazanılacak para miktarı kolaydan zora doğru artmaktadır. Eğer bütün soruları zor isterseniz ve 15 adet soruya doğru cevap verirseniz kazanacağınız para miktarı 1.000.000 Türk Lirasıdır. Bu yarışmada size sorulan soruyu diğer yarışmacıyla beraber ortak yanıtlıyorsunuz.Belirli miktarda para kazandıktan sonra önünüzde duran butonlar ile diğer yarışmacıya doğru yakışmaktasınız. Ne kadar yaklaşırsanız teklif edilen para miktarı artmaktadır, kim butona önce basarsa biriken parayı o kişi almaktadır. Eğer kimse butona basmaz ise yarışma devam etmekte ve biriken para artmaktadır. Eğer sizde bu yarışmaya katılmak isterseniz Güven Bana başvuru formuna ulaşarak Güven Bana yarışmasına katılabilirsiniz.

Güven Bana Büyük Ödül

Güven Bana bilgi yarışmasında büyük ödül tam tamına 1.000.000 Türk Lirası. Bu büyük ödülü kazanmak için size sorulacak 15 adet soruyu , zor seviyede seçip doğru yanıtlamanız gerekmektedir. Sizde bu parayı kazanmak istiyorsanız Güven Bana başvuru formundan bu yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Güven Bana Başvuru Formu

ATV‘de Müge Anlı‘nın sunucuğunda gerçekleştirilen Güven Bana bilgi ve güven yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız bu bölümden bilgi alabilirsiniz. Bu yarışmaya başvurabilmek için öncelikle 18 yaşından büyük olmalısınız. Buradan size vereceğimiz bilgileri çok iyi okumalı ve anlamalısınız. Çünkü burada başvurunuzun onaylanması için her bilgiyi vereceğiz.Başvuru formunda doldurulması gereken bazı bilgiler vardır. Bunlar;

 • Fotoğrafınız
 • TC Kimlik No
 • Adınız Soyadınız
 • Cinsiyetiniz
 • Adresiniz
 • Telefon Numaranız
 • Doğum Tarihiniz ve Yeriniz
 • Eğitim Bilgileriniz
 • Kendiniz Hakkında Bilgiler

Bu bilgiler doğru ve eksiksiz şekilde doldurursanız başvurunuz incelenmeye alınacaktır. Eğer başvuru formuna eksik veya yanlış bilgi verirseniz başvurunuz onaylanmayacaktır. Başvurunuz kabul edilirse sizi ofislerine mülakat için davet edecekler. Bu yüzden bilgileri doğru vermek çok önemli. Eğer sizde Güven Bana yarışmasına katılmak istiyorsanız Güven Bana başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.