Güle Güle Oturun Başvuru Formu Ve Detayları

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI


Tv 8 ekranları bu senede geleneği bozmuyor ve evimde bir değişiklik olsun diyenlerin imdadına Güle Güle Oturun Programı ile koşuyor, sizde eğer evinizde bir farklılık yaratmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak Güle Güle Oturun Programına Başvuru yapabilirsiniz.

Selim Yuhay namı diğer Selim Bey’i ve ekibini daha öncesinden Kanal D ekranlarında Evim Şahane programı ile tanışmıştık. Şimdi ise Tv 8 ekranlarında biz izleyenlerinin ve evini tekrar dekore etmek isteyenlerin yanında oluyor.


Eğer sizde evinizin kasvetli havasından sıkıldıysanız ve yepyeni bir yaşam alanına kavuşmak istiyorsanız yazımızda sizinle paylaşacağımız başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız.

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU ŞARTLARI

Güle Güle Oturun Katılım Şartları, programı izleyenlerin en çok merak ettikleri konu ise programa katılım şartlarının ne olduğu işte sizin için özenle araştırdığımız başvuru katılım şartları.

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU

İnternet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapılan Güle Güle Oturun Programı, açılan bilgi başvuru formunda sizden  evinizin dış cephe fotoğrafı ve değişmesini istediğiniz odanızın fotoğrafınızı yollamanızı istiyor.

Eğer sizde Güle Güle Oturun Programına başvuru yapmak isterseniz Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Güle Güle Oturun Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.