Güldür Güldür Seyirci Başvuru Formu ve Detayları

GÜLDÜR GÜLDÜR SEYİRCİ BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Show TV nin en çok izlenen komedi programı Güldür Güldür Show programına seyirci olarak katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Güldür Güldür Show komedi programının sunuculuğunu, Rahmetli Usta tiyatrocu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yapmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise ; Aylin Kontente, Onur Buldu, Doğa Rutkay, Alper Kul, İrem Sak, Onur Atilla ,Çağlar Çorumlu ,Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Aziz Aslan, Kıvanç Baran Aslan gibi usta oyuncularla karşınızda.

Yapımcılığını BKM Mutfak üstlendiği Güldür Güldür Show konsept olarak Çok Güzel Hareketler komedi programının bir benzeridir. Her hafta oyuncular tarafından hazırlanan minimum 5 skeç yazarak seyircilerin beğenisine sunulur.

Her Cuma akşamı 20:00 Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show komedi programını TVden izleyebileceğiniz gibi isterseniz sitemiz üzerinden vereceğimiz adres ile Beşiktaş Kültür Merkez’inde (BKM) canlı canlı izleyebilirsiniz.

NASIL SEYİRCİ OLARAK BAŞVURURUM

Güldür Güldür Show komedi programını canlı olarak izleyebilmek için Biletix üzerinden alacağınız bilet ile Beşiktaş Kültür Merkez’inde (BKM) İzleyebilirsiniz. Bilet fiyatları ve oturma düzenini aşağıda bulabilirsiniz.

TAM: 110 Türk Lirası

ÖĞRENCİ: 90 Türk Lirası

Bölümler: BALKON ÇİFT , BALKON TEK , SALON ÇİFT , SALON TEK  Olarak 4 bölümden oluşmaktadır. Aşağıda verilen görsel ile bölümleri görebilirsiniz.

.

Biletix üzerinden Güldür Güldür Show için bilet almak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK bilet satın alabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Güldür Güldür Seyirci Başvuru Formu ve Detayları” üzerine 1 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.