Gözüm Sende Yarışma Başvurusu Ve Detayları

 GÖZÜM SENDE YARIŞMASI BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI


Pazar geceleri 00:15′ de Atv ekranlarında yayınlanan Gözüm Sende programı Aylin Kabasakal’ ın sunuculuğu ile farklı formatı ile  karşınızda.Program formatı kadın yarışmacılar,yüzlerini görmediği ama hayat tarzlarını bildiği ve daha fazlasını öğrenmek istediği 4 erkek yarışmacı adayından bir tanesini seçmesiyle başlar. Türk televizyonların var olan diğer evlilik programlarının aksine bu programda mizahla birlikde aşk’ı da göreceğiz.

ADI ÜSTÜNDE GÖZÜM SENDE

Seçtiği erkek adayın kafasına takılan aksiyon kamerası ile adayın hayatına tanık olma şansını kazanıyor. Erkek adayın hobileri, günlük hayatında evinde yaptıkları, çevresindeki insanlarla ilişkileri yakından görme şansını yakaladığı için erkek adayı her ne kadar yüz yüze görmesede bir o kadar tanımış oluyor. Kadın aday,adaylara çevresinde ki insanlara sorular sormasını ister ve onlardan adayların nasıl biri olduğunu sorar ve fikir sahibi olmaya çalışır. Soru sordukları kişiler ister en yakın ister tanımadığı biri olabilir.

Seçen aday ilk önce kendine yakın bulmadığı 2 adayı eler sonra geriye kalan 2 adayı daha yakından tanıyıp ikisi arasında seçim yapmak zorunda kalır.

GÖZÜM SENDE YARIŞMASINA BAŞVURMAK İÇİN GEREKEN BİLGİLER ;

Programın adı geçerken dünyanın en gizemli programlarından biriyiz denilse de aslında kuralları da programa katılım da oldukça basit. Program formatına göre kendini beğendirmeye çalışan taraf kesinlikle kendi yüzünü karşı cinsin izlediği süre zarfında göstermeyerek karşı tarafa kendini anlatıyor. program öncesi günlük hayatınızı belirtmenizi isteyen ekip sizi ve yaşantınızı tanımak isteyen karşı cinse göstermek için gününüzü geçirdiğiniz her neresi olursa olsun orayı kameralar ile donatıyorlar. Sizin de kafanıza bir adet kamera yerleştirdikten sonra sizi tanımak isteyen kişi yaşadığınız yeri yaptığınız isleri yaşantınızı kısacası sizi  tanıma fırsatına erişiyor. İşin en heyecanlı kısımı ise o günün sonunda eleme ile, 1 kişiyi seçerken daha önce hiç görmediği için karşı tarafı seçerken yaşanıyor. Siz de eğer bu programda ki yerinizi almak istiyorsanız sitemiz aracılığı ile başvurunuzu tamamlayabilir, hayattaki mutluluk kapılarını aralayabilirsiniz…

İŞTE GEREKLİ BİLGİLER ; 

  • İsim Soyisim
  • Doğum Tarihiniz
  • Kaç Kardeşsiniz
  • Cinsiyetiniz

BAŞVURU FORMUNU BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.