Gönder Gitsin Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Gönder Gitsin Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gönder Gitsin yarışmasına nasıl katılırım? Gibi soru işaretlerinin cevabını almak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Ekranlardaki en kaliteli yarışmaları yapmasıyla bilinen Fox Tv yeni bir yarışmayla karşımızdalar. Bu yeni yarışmamızın adı Gönder Gitsin. Yarışmanın ismindende anlayacağımız gibi yarışma konsepti sürekli birşeyleri göndermek üzerine gitmektedir. Yarışma detaylarını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Bu muhteşem yarışma Gönder Gitsin yaz aylarının başlamasıyla ekranlarda yerini almaya başlayacak. Yarışmanın sunuluğunu Çakallarla Dans film serisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Timur Acar yapmaktadır. Bu yarışmaya ister seyirci istersenizde yarışmacı olarakta katılabilirsiniz. Detaylar yazımızda bulunmaktadır.

YARIŞMA KURALLARI

Gönder Gitsin yarışmasında toplamda 10 adet soru bulunmaktadır.Seçtiğiniz konu başlığına göre sorulan soruda size 4 adet fotoğraf gösterilmektedir.Bu 4 fotoğraftan 1 tanesi konu başlığı ile alakasız olmaktadır. Bu durumda size kalan her soruda alakasız olan fotoğrafı bulup göndermenizdir. 10 adet soruya farklı olan fotoğrafları bulup elerseniz büyük ödül olan 150.000 Türk Lirası para ödülünü kazanabilirsiniz.

BÜYÜK ÖDÜL 150.000 TÜRK LİRASI

Türkiye’de yayınlanan yarışmaların içerisinde en kolay biçimde para kazandırmayı hedefleyen bu yarışmaya katılmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

BAŞVURU ŞARTLARI

Gönder Gitsin yarışmasına katılmanız için gerekli olan tek şart 18 yaş üzerinden büyük olmanızdır. Bunun dışında başka hiç bir şart aranmamaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Fox Tv’de yayınlanan Gönder Gitsin yarışmasının başvuruları sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru form’una  gerekli bilgilerinizi doldurarak yapılmaktadır.

Doldurmanız gereken bilgiler şunlardır ;

  • Adınız Soyadınız.
  • Adresiniz.
  • Vücut Özellikleriniz ( Boy,Kilo vb)
  • İletişim Bilgileriniz.
  • Kendiniz Hakkında Bilgiler
  • 1 adet fotoğraf ( Max. 1 Mb )

Bu bilgileri doldurarak Gönder Gitsin yarışmasına katılmaya hak kazanabilirsiniz. Vereceğiniz bilgileri yazarken dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü vereceğiniz bilgilerden herhangi bir tanesi yanlış olursa başvurunuz dikkate alınmayacaktır.

Gönder Gitsin Yarışması Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.