GERÇEĞİN PEŞİNDE BAŞVURU FORMU VE WHATSAPP İHBAR HATTI

Başvuru Formları-Gerçeğin Peşinde

Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu Ve Whatsapp İhbar Hattı

Başvuru Formları-Gerçeğin Peşinde
Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu

Tv8 ekranlarında yayın hayatına merhaba diyen Gerçeğin Peşinde programı hakkında merak ettikleriniz var ise doğru yerdesiniz. Öncelikle Gerçeğin Peşinde programına nasıl başvuru yaparım , nasıl katılırım veya nasıl ihbar yapabilirim diye merak ediyorsanız okumaya devam ediniz. Merak ettiğiniz bütün bilgiler sitemizde mevcuttur.

Gerçeğin Peşinde programı Tv8 ekranlarında yayın hayatına Acunn medya tarafından yapımcılığı üstlenerek başlamıştır. Gerçeğin Peşinde programının amacı çözülemeyen cinayetler , yıllarca haber alınamayan kayıp insanlar ve buna benzer bir takım olayları çözmek için Tv8 ekranlarında yayın hayatına başladı. Sunuculuğunu ise ünlü sunucu Serap Paköz yapmaktadır. Gerçeğin Peşinde programında ihbar edilen olaylara Serap Paköz ve ekibinin tecrübesi sayesinde bütün olaylar teker teker çözülmektedir.

GERÇEĞİN PEŞİNDE PROGRAMI DETAYLARI

Gerçeğin Peşinde programı önceden de belirttiğimiz gibi çözülemeyen cinayetler, kayıplar ve bir türlü nasıl olduğu anlaşılmayan olayları çözmek için Tv8 ekranlarında yayınlanan bir programdır. Bu program sayesinde bir çok aile rahat bir uyku alabilmiştir.Gerçeğin Peşinde programında olaylar ise şöyle çözülmektedir ; Yardıma ihtiyacı olan bir aile Gerçeğin Peşinde programına sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formu üzerinden başvuru yaparak Serap Paköz ve ekibi ile iletişime geçer. Gerçeğin peşinde ekibi olayı inceledikten sonra aile canlı yayına stüdyoya çağırırlar. Stüdyoya gelen aile başlarından geçen olayı detayları bir şekilde anlatırlar ve olay sırasında  bir şahit veya bilgisi olan birisi var ise onların ismini verir ve onlarda stüdyoya çağırırlar. Bunlar yapıldıktan sonra ailenin tek yapması beklemek çünkü bundan sonrası tamamen Serap Paköz ve ekibinin profesyonelce çalışmasına kalmıştır. Kendilerine verilen bütün bilgileri ve ifadeli defalarca inceleyerek emniyet güçleri ,Adli tıp uzmanlar ve yaşanan olayla ilgili alanında en tecrübeli kişilerle iletişime geçerek olay ile ilgili bilgi ve yardım alırlar. En sonunda sır perdesini aralayan Gerçeğin Peşinde ekibi olay ile ilgili kim suçlu ise emniyet güçlerine suçluyu teslim ederler.

GERÇEĞİN PEŞİNDE PROGRAMINA NASIL BAŞVURU YAPARIM ?

Gerçeğin Peşinde programına 3 şekilde başvuru yapabilirsiniz. Yazımızda 2 seçeneği de ayrı ayrı detaylı bir şekilde anlatacağız.

 

  1. İnternet üzerinden başvuru yapmak: Bu seçenekte sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formu ile Gerçeğin  Peşinde programına başvurabilirsiniz. Ama öncelikle başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gerek bir kaç detay var ilk olarak onları belirtmek isteriz. Öncelikle başvuru doldururken, birazdan vereceğimiz bilgileri başvuru formuna doğru ve eksiksiz bir biçimde yazmanız çok önemli. Çünkü Gerçeğin Peşinde programına çok fazla başvuru olmakta bu sebeple gelen başvurular asılsız mı diye özenle kontrol ediliyor teknik ekip tarafından. Bu sebeple başvuru formunu doldurduktan sonra bir kez daha kontrol etmenizi size tavsiye ederiz. Başvuru formunda eksik veya yanlış bir bilgide başvurunuz reddedilecektir.
  2. Whatsapp İhbar Hattı: 2. seçeneğiniz olan whatsapp ihbar hattında ise yapmanız gereken 0542 332 22 22 bu numaraya whatsapp üzerinden başınıza gelen olayı yada ihbar etmek istediğiniz olayı kendinizi tanıtarak yazmanız yeterli olacaktır.
  3. Canlı Yayın Bağlantı Hattı : Bu hat başvuru yapmak dışında canlı yayına bağlanarak söylemek istediğiniz veya şahidi olduğunuz bir olay hakkından bahsetmek için kullanabilirsiniz. Bu hattın numarası ise 0542 332 22 22. Bu numaradan Gerçeğin Peşinde programına bağlanabilirsiniz.

 

BAŞVURU FORMU

Yukarıda belirttiğimiz başvuru formuna doldurulması gereken bilgiler şunlardır ;

 • Ad Soyadı
 • Yaşadığınız Yer
 • Doğum Tarihiniz
 • İletişim Bilgileriniz
 • Adres Bilgileriniz
 • İhbar Etmek İstediğiniz Olay
 • Olay Hakkında Şahit Sayılabilecek Kişiler

Bu bilgiler yazdıktan sonra başvurunuz incelenmeye alınacaktır. Gerçeğin Peşinde programının başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.