Gardırop Savaşları Yarışma Başvurusu Ve Detayları

GARDIROP SAVAŞLARI

Son zamanlarda izlenme rekorları kıran moda ve stil yarışması olan Gardırop Savaşları adlı yarışmaya başvuru nasıl yapılır , başvuru şartları ve detayları nelerdir gibi bilgileri merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Gardırop Savaşları adlı bu yarışmada özgüveni yüksek ve kendi stillerine güvenen sitemiz üzerinden başvurusunu yapan 8 yarışmacı, yarışma için özel olarak dizayn edilen bir malikane’de yarışacaklar. Bu yarışmada her hafta jüri’nin belirleyeceği konsept üzerinden kendi  tarzlarını katarak kıyafet kombinlerini hazırlayacaklar. Gün sonunda en tarz yarışmacısı büyük ödül olan 1.000 Türk Lirası para ödülünü almaya hak kazanacak.

Her hafta jüri tarafından istetenen kıyafetler için yarışmacılara bir miktar para verilecektir. Yarışmacılar bu bütçe içerisinde alışveriş yapmak zorundadırlar . Bu yapılması gereken alışverişin süresi ise 2 saattir.  Bu süre sonunda yarışmacılar hazırladıkları kombinler ile jüri karşısına çıkacaklar ve jürinin o gün içerisinde en tarz bulduğu yarışmacı 1.000 Türk Lirası ödülü alacaktır.

Gardırop Savaşları hafta içi her gün FOX TV ekranlarında saatler 12:45i gösterdiğinde yayınlanmaktadır.

Jürinin karşısına kendi saçından makyajına kadar kendi stilinde çıkması gerekiyor

 YARIŞMAYA BAŞVURU ŞARTLARI

Gardırop Savaşları adlı bu yarışmaya katılmak için en önemli şart 18 yaşından büyük bir birey olmanız gerekmektedir. Diğer şartlar ise ;

  • Öz Güveni Yüksek
  • Stil ve Tarz Sahibi Olmak
  • Kendini Kolayca İfade Etme Yeteneği

Yarışmaya katılım şartları bunlardır. Eğer sizde yarışmaya katılmak istiyorsanız sitemiz üzerinden bulabileceğiniz başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurarak ve 1 adet fotoğrafınızı koyarak sizde Gardırop Savaşları adlı bu stil ve moda yarışmasına katılabilirsiniz.

BÜYÜK ÖDÜL 100.000 Türk Lirası

Gardırop Savaşları Ödül olarak günün birincisi 1000 TL kazanacak. Eski Kıyafetlerini kullanarak yarışan yarışmacılar Programın sonunda Yüz Bin TL (100.000 TL) birinci olan ödül alacak.Sizde tarzınıza güveniyorsanız aşağıda belirttiğimiz linklere tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz şekilde başvuru formunu doldurduktan sonra yarışmaya katılmak için 1 adım daha yaklaşmış olacaksınız. Başvurunuz kabul olduğunda başvur formuna yazmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden size ulaşılacaktır.

GARDIROP SAVAŞLARINA KATILMAK İSTİYORSANIZ BURADAN BAŞVURABİLİRSİNİZ.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !