Eyvah Düşüyorum Başvuru Formu Ve Şartları

Star Tv ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Bu yarışmanın adı ise Eyvah Düşüyorum. Eyvah Düşüyorum yarışmasının bütün detaylarını burada bulabilirsiniz. Eyvah Düşüyorum yarışmasına nasıl katılırım veya nasıl başvuru yaparım gibi bütün soruların cevabı burada.

Eyvah Düşüyorum Başvuru Star Tv

Eyvah Düşüyorum yarışması aslında yıllardan beri ekranlardan tandığımız eğlenceli bilgi yarışmalarından biriyle. Eyvah Düşüyorum yarışmasının bu kadar bilinmesinin en büyük sebeplerinden biri, sorulan soruya yanlış cevap veren yarışmacının üstünde bulunduğu kapağın açılıp aşağı düşmesinden gelmektedir.

Eyvah Düşüyorum yarışmasının bu sezon sunuculuğunu uzun zamandır ekranlardan ve sinema filmlerinden tanıdığım Onur Buldu üstlendi. Eyvah Düşüyorum yarışması bu sezonda Star Tv ekranlarıda yayınlanacak.Star Tv ekranlarında her cuma akşamı yayınlanmaktadır. Eyvah Düşüyorum yarışmasının başvurularını sitemiz üzerindende yapılmaktadır.

Eyvah Düşüyorum yarışmasında toplamda 11 kişi yarışmaktadır. Bu 11 kişiden 1 kişi ana yarışmacıdır. Yarışmada 10 tane çukur var ve bu çukurların üstünde açılıp kapanabilen kapaklar var. 10 yarışmacı bu kapakların üstünde beklemektedir.10 yarışmacının hepsinin önünde kasalar bulunmaktadır. Bu 10 kasanın toplamında 250.000 TL para bulunmakta. Ana yarışmacı ise ortada beklemektedir. Ana yarışmacı 10 kişi arasından kendi bir tane rakip seçmektedir ve yarışma orda başlamaktadır. Rakip belirlendikten sonra sunucu soruyu sorar ve 30 saniyelik süre başlar. Sırayla rakiplere farklı sorular sorulmaktadır. Ana yarışmacının toplamda 2 kez yanlış cevap verme hakkı vardır. Rakipler kapışırken yanlış cevap veren taraf duelloyu kaybeder ve yarışmadan ayrılır. Duelloyu ana yarışmacı kazanırsa, yendiği yarışmacının kasasındaki parayı kazanmaktadır. Eğer ana yarışmacı soruyu 2 kez bilemez ise rakibi onun yerine geçerek yeni ana yarışmacı o olmaktadır. Ana yarışmacı yarışmaya veda ederken biriken paraya, olduğu gibi kalmaya devam eder. Yarışma bu şekilde bütün kasalar açılana kadar devam etmekte ve son rakibini eleyen ana yarışmacı 250.000 TL para ödülü kazanarak yarışmadan ayrılır.

Eyvah Düşüyorum Para Ödülü

Eyvah Düşüyorum yarışmasında 10 adet yarışmacıyla düelloya girerek bütün kasaları açan yarışmacı toplamda 250.000 Türk Lirası para ödülü kazanmaktadır. Eyvah Düşüyorum para ödülü kazanmak istiyorsanız başvuru formunu sitemizden doldurabilirsiniz.

Eyvah Düşüyorum Katılım Şartları

Eyvah Düşüyorum yarışmasına katılmanız için gereken şartlar şöyledir. Öncelikle 18 yaşında büyük olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçükseniz yarışmaya katılamazsınız. Diğer şart ise Eyvah Düşüyorum başvuru formunu doldurup göndermeniz ve onaylanamsı gerekmektedir. Eyvah Düşüyorum katılım şartları sizin için uygun ise başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Eyvah Düşüyorum Başvuru Formu 2019

Eyvah Düşüyorum başvuru formunun nasıl doldurulacağını ve sizlere elimizden geldiğince bu bölümde anlatmaya çalışacağız. İsterseniz burayı okuyarak yada aşağıda bulunun videoyu izleyerek nasıl başvuru yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Eyvah Düşüyorum başvuru formu sitemizde bulunmaktadır. Başvuru formunu doldururken yapmanız gerekenler çok basit. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde yazmanız durumunda başvuru formunuzu gönderebilirsiniz. Kutucukları boş bırakmanız durumunda başvuru formunu gönderemezsiniz. Eyvah Düşüyorum başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ise şöyledir;

 • Adınız Soyadınız
 • Fotoğrafınız
 • Yaşadığınız Şehir
 • TC Kimlik No
 • İletişim Bilgileriniz
 • Adres Bilgileriniz
 • Doğum Tarihiniz
 • Fiziksel Özellikleriniz
 • Mesleğiniz
 • Eğitim Bilgileriniz
 • Kendinizi Anlatacağınız Bilgiler

Bu ve diğer göreceğiniz bilgileri boş kutucuklara doldurarak başvurunuzu tamamlayabilir ve Eyvah Düşüyorum yarışmasına katılmak için hak kazanabilirsiniz. Başvuru formunu nasıl doldurcağınızı izleyerek görmek isterseniz, yukarıda bulunan videoyu izleyebilirsiniz. Eyvah Düşüyorum yarışmasına katılmak ve büyük para ödülünü kazanmak istiyorsanız, Eyvah Düşüyorum başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.