Esra Erol’da İzdivaç Programı Başvurusu Ve Detayları

ESRA EROL’DA


 

Türkiye’nin en çok izlenen izdivaç programı hafta içi her gün Atv ekranlarında sizlerle birlikte. Esra Erol 9 senedir Türkiye’de bir çok yuvanın kurulmasında başrol oynamıştır ve bu durum onu Türkiye’nin en sevilen yüzü yapıyor. Esra Erol’ da evlenmek isteyen tüm damat ve gelin adayları bu programda buluşuyor. Programın mantığı çok basit bu anlamda iki tarafa bölebiliceğimizi düşünüyorum Taliplerini bekleyenler ve talip olanlar, talip olan kişi talip olduğu kişi ile önce bir paravan arkasından sohbet ediyor, bu sohbette yaşından boyundan dış görünüşünden bahsederek karşı tarafı etkilemeye çalışan kişi daha sonrasında paravanın açılması ile karşı tarafla yüzleşmiş oluyor eğer talip olan kişi ile talip olunan kişi birbirlerinden elektrik alıp da daha fazla tanımak isterler ise loca’ ya geçip birbirleri hakkında daha fazla bilgiye sahip oluyorlar.


 

 

Bildiğiniz gibi senelerdir televizyon ekranlarında artık benim de bir hayat arkadaşım olsun diyenlerin imdadına koşan televizyon programları var bu program sayesinde bir çok kişi kendi çevresinde tadamadığı arkadaşlığı ve en önemlisi mutluluğu milyonların önüne çıkarak belkide hayatını değiştirecek insanı beklemeye koyuluyor yada ekranlardan gördüğü ve ve beğendiği kişiye talip oluyor televizyon programları arasında özellikle gündüz kuşağında bu programlar oldukça popüler olmuş durumda bu programlar arasında evlenmek isteyenlerin yanında olup bu tür program sunan diğer isimler ise Zuhal Topal, Seda Sayan-Uğur Arslan ve Esra Erol gibi ünlüler var. Eğer sizde diğer evlilik programlarına da başvuru yapmak istiyorsanız isimlerin üzerine yerleştirdiğimiz linklere tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Esra Erol’da Başvuru Şartları Ve Formu


1- Esra Erol başvurusu için 18 yaşından büyük olmalısınız.
2- Başvurular Esra Erol Facebook sayfası ve Instagram sayfası aracılığıyla yapılmaktadır.
3- Esra Erol başvuru formu için tıklayın.
4- Facebook sayfasındaki mesaj yazma bölümünden kendinizi tanıtan bir yazı yazıp gönderdiğinizde, başvurunuzu iletmiş olacaksınız.

 

 Eğer sizde Esra Erol’da programına katılıp hayatınızın aşkını bulmak istiyorsanız sitemizde mevcut olan bilgiler ile bu izdivaç programına başvurabilirsiniz. İsterseniz buradan uzun süredir programa katılan adaylara talip olabilirsiniz ve onlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.