Esra Erol’da Programı Yeni Sezon Başvuru Formu ve Detaylar

Esra Erol dendiğinde hemen hemen hepimizin aklında izdivaç programı geldiğini söylersek yanlış olmaz diye düşünüyorum.
Yayın hayatına Flash Tv’de başlayan bu program en son ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ederek büyük izleyici kitlesine ulaşmış ve evlenmek için programa katılan çiftler ile gündemde çok ses getiren bir program olmayı başarmıştı.


2017 yılında evlilik programlarına yönelik gelen yasakla birlikte program isim ve format değiştirerek tamamen yeni bir formatta yayın hayatına devam etmeyi sürdürdü. Yeni programın adı Esra Erol’da olarak değiştirilmişti. 

Esra Erol’da
Esra Erol’da ATV’de yayın hayatına devam eden gündüz kuşağında toplumda meydana gelen sıkıntıları çözmeye yönelik bir TV programı diyebiliriz. Hafta içi her gün yayınlanan bu Tv programında günlük hayatta insanların karşılaştığı problemlere yer verilmekte. Program sırasında yıllar önce kaybolan akrabalarını bulmaya çalışan insanların yanı sıra çözülmesi yılları alan olayların bile insanların karşı karşıya getirilerek program yayını esnasında aydınlatıldığı görülebiliyor. Ailesinin aradığı ve yıllarca bulunamayan insanların bu program sayesinde bulunduğunu ve mutlu olarak programdan ayrıldığını söyleyebiliriz. 

Esra Erol’da programı sayesinde DNA testleri yapılarak saklanan sırlar da ortaya çıkıyor. Programa başvuru amacınız hangi doğrultuda ise bu amacınız gerçekleştirilmeye çalışılıyor. Programda yer alan olaylar bazen sansasyonel olaylar da olabiliyor. Hukuki yardımın da sağlandığı bu program sayesinde olaylar adli boyutlara ulaştırılabilmekte.

Esra Erol’da programı sayesinde kaybolan insanlara ulaşım sağlayabilir, bu insanların durumunun nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. Ailelerin de başvurduğu program, birçok ailenin gerçek yüzleri ile karşılaşmaya vesile oluyor. 
Aynı zamanda dolandırılan insanların da bu programa başvurduğu görülebiliyor. Esra Erol’da yayın hayatına hafta içi her gün saat 16:20 de Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Sizler de Esra Erol’da programına başvuru yaparak problemlerinizin çözümü için yardım alabilirsiniz.
Esra Erol’da programına telefon ile başvuru yapabilmek İletişim numaraları şöyle;

Telefon ile başvuru: 0212 975 25 25
Whatsapp ile başvuru: 0545 746 25 25

Esra Erol’da programı online başvuru formunda ise başvuru için sizlerden istenen bilgiler şu şekilde;

  • Ad
  • Soyad
  • İletişim numaranız
  • Yaşadığınız şehir
  • Meslek
  • Fotoğrafınız

Esra Erol’da programına başvuru yapabileceğiniz başvuru Formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Formda istenen bilgileri eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra sözleşmeleri de dikkatlice okuyarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bol şanslar dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Esra Erol’da Programı Yeni Sezon Başvuru Formu ve Detaylar” üzerine 1 yorum.

  1. Merhaba esra abla benim kardeşim %80 engelli bende %50 engelliğim kardeşimde ve bende kas hastalığı var ve kardeşim yürüyemiyor ve sizden aküllü araba istiyorum evimiz’de kira allah’a emanet olun

    0531*******

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.