ESER YENENLER SHOW-EYS SEYİRCİ BAŞVURU FORMU

Uzun zaman önce Tv ekranlarından tanıdığımız Eser Yenenler yeni projesi ile TV8 ekranlarında geri dönüyor. ESY Show klasik talk show olarak yayın hayatına TV8 ekranlarında başladı. Bu talk show’a bireysel veya grup olarak seyretmek istiyorsanız başvuru hakkında bütün bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Eser Yenenler Tv’de çeşitli Dizilerden ve Filmlerden tanınmaktadır. Bu sefer farklı olarak bireysel olarak yönettiği ilk programı olan Eser Yenenler Show(ESY) ile TV8 ekranlarında seyirciler ile buluşmaya başlamakta. Bu Talk Show’a isterseniz stüdyoda seyirci olarak izlemeye şansını yakalayabilirsiniz. Bu şansı yakalamak sitemiz sayesinde sizin için çok daha kolay olacaktır.Yapmanız gereken tek şey bu yazıda size yapmanız gereken talimatları doğru bir şekilde yerine getirmeniz. Eser Yenenler Show seyirci başvurusu internet üzerinden yapılmaktadır. Bu başvuru formuna bu yazı üzerinden ulaşabilirsiniz. Eser Yenenler Talk Show başvuru formunu sizinle paylaşmadan önce formu nasıl doldurmanız gerektiğini size kısa bir şekilde anlatmak isteriz.

ESER YENENLER SHOW NASIL BAŞVURU YAPARIM

Öncelikli Eser Yenenler Show başvuru formu sadece bizim vereceğimiz formlardan doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmaktadır. İlk olarak başvuru formuna gireceğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması çok büyük önem taşımaktadır. Başvuru formları Eser Yenenler Show ekibi tarafından titizlikle incelenmektedir.Yanlış yazmış olduğunuz herhangi bir bilgi başvurunuzun reddedilmesine yol açacaktır. Bu yüzden söyleyeceklerimizi dikkatle okuyunuz ve ona göre başvuru formunu doldurmalısınız.

ESER YENENLER SHOW BAŞVURU FORMU

Eser Yenenler Show Başvuru Formu Örneği

Eser Yenenler Show başvuru formu örneği gördüğünüz gibi yukarıdadır.Başvuru formuna doldurmanız gereken başlıca bilgiler şunlardır ;ese

 • AD
 • SOYAD
 • Email
 • Doğum Tarihi
 • Telefon
 • İl
 • Yarışma(EYS seçilecek)
 • Sosyal Medya hesaplarınızı yazınız.
 • Katılacak kişi sayısı

Bu bilgiler doğru ve eksiksiz bir biçimde yazdığınızda başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza SMS gelecektir. Programa Giriş esnasında gelen SMS i görevlilere göstermeniz yeterlidir. Eser Yenenler Talk Show Seyirci Başvuru Formuna Buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“ESER YENENLER SHOW-EYS SEYİRCİ BAŞVURU FORMU” üzerine 2 yorum.

 1. Dayı oraya çıkıp baba dan bi şarkı patlatıp sonra herkesin kendini kesmemesi için yan kesici aletleri lütfen kaldıralım hesabı yapicam sonra patlıcak gidicek eğemm

 2. bu başvuru formunu doldurmamın sebebi sahneye cıkmak sahneye cıkmayı ve eser abiyi görmeyi cok istiyorum başvuru formunu kabul ederseniz cok sevinirim ( arzederim )

  0537 520 ** **

  mehmet oral

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.