En Zayıf Halka Başvuru Formu Ve Detayları

Ekranlardan önceden gördüğümüz bilgi yarışması En Zayıf Halka Atv ekranlarından tekrardan yayın hayatına başlıyor. En Zayıf Halka bilgi yarışmasında katılmayı düşünüyorsanız fakat nasıl başvuru yapacağınızı bilmiyorsanız eğer buradan En Zayıf Halka hakkında herseyini öğrenebilirsiniz.En Zayıf Halka başvuru formuna ulaşmak ve başvuru yapmak için okumaya devam edin.

En Zayıf Halka Başvuru Atv

En Zayıf Halka yarışması daha öncelerden ekranlardan tanıdığımız bir bilgi yarışmasıydı fakat uzun süredir yayın hayatına ara vermişti. Bu uzun aradan sonra tekrardan Atv ekranlarında devam etme kararı alındı. Bu sezonun sunucusu ise Prof.Dr.İpek Altınbaşak Farina’dır. İpek Altınbaşak Farina aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümü Bölüm Başkanlığı yapmaktadır. En Zayıf Halka yarışması 24 Temmuz 2019 tarihinden itibaren Prof.Dr.İpek Altınbaşak Farina sunuculuğu ile Atv ekranlarında yayın hayatına tekrardan merhaba diyecek.

En Zayıf Halka yarışmasında, her yarışma günü 9 adet yarışmacı yarışmaktadır. Bu 9 yarışmacıya aynı zamanda rakip ve takım olacaklar. En Zayıf Halka yarışması 8 tur süren bir bilgi yarışmasıdır. Burdan anlaşılacağı gibi her turda bir yarışmacının yarışmaya veda etmesi gerekmektedir. Fakat bunun nasıl olacağı biraz farklı.

Yarışmada sırayla 9 yarışmacıya değişik kategorilerden sorular sorulmaktadır. Nasıl bir soruyla karşılacağınızı tahmin bile edemezsiniz çünkü bu yarışmanın genel formatı yarışmacıları ters köşeye getirmek. 9 yarışmacı sırayla sorulara cevap verirken her doğru bilinen soruda kasada para birikmektedir ve her turda kazanalıcak maksimum para miktarı 10.000 Türk Lirasıdır. Bu yüzden rakip olarak göreceğiniz kişinin, karşısına çıkacağı soruyu bilmesi sizinde yararınıza olacak bir şey çünkü onun bileceği sorunun ödülü ortak kasaya gitmektedir. Fakat bu turların her birinin kendine göre süreleri bulunmaktadır. Mesela ilk tur üç dakikadan oluşmaktadır. Her turun sonunda süreden 10 saniye azalmaktadır. En Zayıf Halka yarışmasının ismini aldığı yer ise turların sonunda olacaklar. 9 yarışmacı sorulara cevap verdikten sonra onlara şu soru sorulur “Bu turun sonunda hangi yarışmacının bu En Zayıf Halka olduğunu düşünüyorsunuz ? “ ve önlerine birer kağıt verilir ve En Zayıf Halka olduğunu düşündükleri yarışmacının ismini yazarlar. En çok ismi yazılan yarışmacı En Zayıf Halka ilan edilir ve bir sonraki tura geçilir. Yarışma 2 kişi kalana dek bu şekilde devam eder. Final turunda yarışmacıların, son turda kazandıkları paranın 2 katı kasaya ilave edilir. Son tur kazanan yarışmacı ise kasada biriken bütün paraya sahip olur. Bu yarışmada büyük ödülü kazanacağınızı düşünüyorsanız, başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

En Zayıf Halka Büyük Ödül

En Zayıf Halka yarışmasında 8 tur boyunca yarışmacıların bütün sorulara doğru cevap verdiği düşünülür ise kazanan yarışmacı tam tamına 80.000 Türk Lirasının sahibi olacaktır.

Karşıma çıkan bütün soruları bilebilirim diyorsanız bu yarışma tam sizlik olabilir. Yarışma başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

En Zayıf Halka Başvuru Formu

En Zayıf Halka yarışmasına başvurma kararı aldıysanız eğer bu bölümü dikkatle okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Öncelikle En Zayıf Halka yarışmasının başvuruları sitemiz üzerindende yapılmaktadır. En Zayıf Halka başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En Zayıf Halka başvuru formunu açtıktan sonra karşınıza sizden istenen bir sürü bilgi çıkacaktır. Bu bilgileri doldurmanız için herhangi bir zaman sınırı yoktur. Bu sebeple acele etmeden dikkatli ve doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yazacağınız herhangi bir bilgi başvurunuzun iptaline sebep olacaktır. En Zayıf Halka başvuru formunda mutlaka doldurmanız gereken bilgiler ise şunlardır;

  • 1 Adet Fotoğraf
  • TC Kimlik No
  • Adınız Soyadınız
  • Adresiniz
  • Doğum Tarihiniz
  • Doğduğunuz Şehir
  • Yaşadığınız Şehir
  • Eğitim Bilgileriniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Kendiniz Hakkında Sorular
En Zayıf Halka Başvuru Formu Örneği

Bu bilgileri girdiğiniz sürece başvuru sürecinizde sıkıntı yaşanmayacaktır.En Zayıf Halka başvurunuz onaylanır ise iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşıp Atv ofislerinden birine mülakata davet edecekler sizi. Mülakat günü görüşüp yarışmaya katılacağınız gün kesinleştirilecektir. En Zayıf Halka yarışmasına başvuru yapmak bu kadar basit. Merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.