El Emeği Başvuru Formu Ve Detayları

El Emeği Başvuru Formu Ve Detayları

TRT Ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan El Emeği programının başvuru formuna ve nasıl katılacağınız hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Program hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazıda öğrenebilirsiniz.

TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan El Emeği programı bir dekorasyon programıdır. Ülkemizde sevilen ve yakından takip edilen bu tarz programların yenisi TRT ekranlarında bizlerle olmaya başladı.El Emeği programının amacı evinizde eskiyen ve zamanla orjinallliği kaybeden eşyalarınız ve odanızı tekrardan dekore etmek ve yeni eşyalar alarak evinizin her hangi bir odasını mükemmel hale getiriyorlar. El Emeği programının sunucu koltuğunda oturacak kişi ise ünlü mimar Selin Yantur olacak. El Emeği programı her cumartesi sabah 09:30’da TRT ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyorlar.

BAŞVURU ŞARTLARI

TRT Ekranlarında yayınlanan El Emeği programına başvurmanız için gereken belirli bir şart yoktur. Yapmanız gereken tek şey evinizde yenilenmesini istediğiniz odayı ve eşyaları tespit etmenizdir.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

El Emeği başvurusu oldukça basit aslında. Tek yapmanız gereken buradan ulaşabileceğiniz başvuru formuna gereken bilgileri doldurarak başvuru yapmanızdır. Bu başvuru formuna doldurmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken bazı bilgiler vardır. İlk öncelikle başvuru formunu doldururken vereceğiniz bilgilerin doğruluğu çok önemli. Çünkü El Emeği ekibi başvuruları değerlendirirken özellikle bilgilerin doğru olup olmadığını teyit etmektedirler. Vereceğiniz bilgilerden her hangisi yanlış olursa yapmış olacağınız başvuru geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden başvuru formunu doldururken dikkatli doldurmanızı tavsiye ederiz.El Emeği programı başvuru formuna doldurmanız gereken bilgiler şunlardır ;

  • Adınız Soyadınız
  • Adresiniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Evinizde Tadilat Yapılmasını İstediğiniz Odanın Fotoğrafı

Eğer sizde El Emeği programına başvuru yapmak istiyorsanız buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz .

El Emeği programına isterseniz telefon ile başvurabilirsiniz.

TEL:0530 311 59 22

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“El Emeği Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

  1. annem ve babam boşandılar ailemiz dört kişiden oluşuyor maddi durumumuz hiç iyi deyil ananemin maşı ile geçinmeye çalışıyoruz benim en büyük hayalim salon mutfak ve tuvalet banyonun yapılmasını istiyoruz lütfen gelin

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.