EKİP ŞAHANE BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

EKİP ŞAHANE BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Ekranların sevilen yüzü Selim Bey’in yeni programı Ekip Şahane Kanal D ekranlarında yayın hayatına geri döndü.Eğer sizde evinizi Selim Bey’in yardımı ile dekore etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ekip Şahane adlı ev yenileme programına nasıl başvuru yaparım ve program hakkında bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

Türkiye’nin en sevilen mimarı Selim Yuhay tekrardan geri dönerek yeni programı olan Ekip Şahane ile sevenlerine tekrardan merhaba dedi.Bu seferki programında yalnız değil. Ekip Şahane adlı programın sunuculuğunu Selim Yuhay dışında sevilen başka bir isim daha var. Bu isim ünlü oyuncu Nergis Kumbasar. Bu programda görev dağılımı farklı olacak tabikide. Selim bey her zaman ki gibi evi dekore edecek, Nergis Kumbasar ise kendi yaptığı ürünleri dekore edeceği eve hediye edecek.

EKİP ŞAHANE NASIL BİR PROGRAM ?

Ekip Şahane programını size en ince ayrıntısına kadar anlatarak yardımcı olamaya çalışacağız. Öncelikle sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formuna sizden istenen bilgileri dikkati ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir.Yanlış veya eksik doldurduğunuz bir bilgiden dolayı başvurunuz kabul olmayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Başvuru formuna doldurmanız gereken bilgileri ise yazımızın devamında görebilirsiniz.Başvuru formunu doldurduktan sonra tek yapmanız beklemektir. Eğer başvurunuz kabul olursa başvuru formunda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size ulaşılacaktır ve sizi bir mülakata çağıracaklardır. Bu mülakatıda geçerseniz Selim Yuhay, Nergis Kumbasar ve Ekip Şahane ustaları en yakın zamanda evinizde değişmesini istediğiniz bir odanızı tekrardan dekore etmek için gelecekler.Evin tadilatta olduğu sürede sizin evden gitmenizi istiyorlar. Evin tadilatı bittiği gün aileniz ile eve gelip evi teslim alabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI

Evim Şahane programına katılabilmeniz için ekstra bir niteliğe sahip olmanız gerekmiyor. Tek yapmanız bu yazının devamında ulaşabileceğiniz başvuru formunu düzgün bir biçimde doldurup ve evinizin hangi odasına tadilat yaptırmak istiyorsanız onun düzgün bir açıdan çekilmiş fotoğraflarını koymanız yeterlidir. Başvuruyu isterseniz yakın bir dostunuz veya akrabanız için ona sürpriz olması amacıyla onun yerine de başvuru yapabilirsiniz.Eğer başkası adına izin almadan başvuru yaparsanız bu durumdan program yönetimi sorumlu değildir.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Ekip Şahane programına başvuruyu sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru formuna gerekli bilgileri yazarken, doldurduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir. Çünkü program ekibi bu başvuru formları teker teker detaylı bir şekilde incelemektedirler. Başvuru formuna doldurduğun geçersiz bir bilgi başvurunuzun reddedilmesine yol açacaktır.Başvuru formuna ise doldurmanız gereken bir kaç önemli bilgi bulunmaktadır. Bu bilgiler ise şunlardır ;

 • Kendi Fotoğrafınız
 • Tadilat Edilmesini İstediğiniz Odanın Fotoğrafı
 • Tadilat Edilmesini İstediğiniz Odanın Başka Bir Fotoğrafı
 • Adı Soyadı
 • Cinsiyetiniz
 • Adres Bilgileriniz
 • İletişim Bilgileriniz
 • Doğum Tarihiniz
 • Eviniz Hakkında Bilgiler
 • Kendinizi 3 Kelime İle Anlatın

Bu bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurursanız Ekip Şahane programına katılmanız için hiç bir engel kalmayacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapmanız gereke tek  şey beklemeniz. Eğer başvurunuz kabul olur ise başvuru formuna yazmış olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşılacaktır.Bu yüzden bilgileri yazarken dikkat etmeniz çok önemlidir. Eğer sizde Ekip Şahane programına başvuru yaparak evinizde değişmesini istediğiniz bir odayı tadilat ettirmek istiyorsanız Ekip Şahane programının başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“EKİP ŞAHANE BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI” üzerine 4 yorum.

 1. Evim şahane selim bey lütfen ulaşın bana çok istiyorum evimin değişmesini ama bir türlü başvuru yapamıyorum lutfenn

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.