Efsane Aile Başvuru Formu Ve Detayları

Fox ekranlarında sizleri gülme krizlerine sokacak yeni programı Efsane Aile Fox Tv ekranlarında sizlerle. Sizde bu programa katılıp yakınlarınıza hem şaka yapıp hemde para kazanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Efsane Aile başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Efsane Aile Başvuru Fox Tv

Fox Tv ekranlarında yıllardır farklı isimlerle devam eden bu yarışma hem yarışmacıları güldürüp hemde para kazandıran bir yarışma olmaktadır. Efsane Aile yarışmasının sunuculuğunu önceki yarışmalardan hatırladığımız ünlü oyuncular Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmaktadır.

Efsane Aile yarışması sevdiğiniz ve şaka yapmak istediğiniz bir arkadaşınızı önceden kameralar yerleştirilmiş ve hazırlanmış kafe tarzı bir mekana getirmeniz ile başlamakta. Sevdiklerinize hayatları boyunca unutamayacakları bir anı bırakmak ve her yapılan şaka başına para kazanmak istiyorsanız sizde bu yarışmaya katılmak istiyorsanız sitemiz üzerinden Efsane Aile başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Efsane Aile Yarışma Detayları

Efsane Aile yarışması şaka yaparken para kazandıran bir yarışmadır. Her hafta sitemiz üzerinden yapılan başvurular üzerinden yapılan seçimler sonucu yarışmacılar seçilir. Haftanın yarışmacısına kime şaka yapmak istediği sorulur ve nerede ne zaman buluşulması gerektiği kesinleştirilir. Yarışma zamanı gelindiğinde mekanda sadece Efsane Aile Teknik ekibi bulunur ve diğer masalarda müşteri gibi oturanlar ise yine Efsane Aile ekibinden kişilerdir. Mekanının her yerine yerleştirilen gizli kameralar ve mikrofonlar sayesinde , sunucuların bulunduğu kozmik oda denilen yerden canlı yayın yapılmaktadır. Sunucular ordan durumu izleyerek yarışmacının kulağında bulunun gizli kulaklık ile ona ne yapması gerektiğini söyleyen komutlar verirler. Yarışma boyunca sunucular toplamda 4 farklı görev verir yarışmacıya. Her görevin farklı para ödülü vardır ve yarışmacı yaptığı görev kadar para almaktadır. Örneğin yarışmacı 3 görevi tamamlayabilirse 3 görev kadar para kazanmaktadır. Eğer çevrenizde şaka yapmak istediğin bir yakınınız var ise bu fırsatı kaçırmayın ve hemen Efsane Aile yarışmasına katılmak için başvuru formunu doldurun.

Efsane Aile Başvuru Formu

Efsane Aile yarışmasına başvurmaya karar verdiyseniz bu bölümü dikkatli bir biçimde okumanızı tavsiye ediyoruz. Öncelikle Efsane Aile başvuru formuna bu bölümden ulaşabilirsiniz. Efsane Aile başvuru formunda doldurmanız gereken önemli bilgileri bu bölümde sizlerle paylaşacağız. İstenen bilgilerde doğru ve eksiksiz yazmanız çok önemli. Özellikle iletişim bilgilerini doğru yazmanız çok önemli çünkü başvurunuz onaylanırsa size iletişim bilgilerinden ulaşacaklar ve mülakata çağıracaklar. Bu mülakatta kendiniz hakkında bilgi vereceksiniz ve şaka yapmak istediğiniz arkadaşınız hakkında konuşacaksınız. Arkadaşınızın nasıl biri olduğu hakkında ,nelerden hoşlanır veya hoşlanmaz gibi konular hakkında. Ve en sonunda nerede ne zaman buluşacağınız hakkında planlamalar yapılır ve yarışma günü program çekilmeye başlar. Efsane Aile başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ise şunlardır;

 • Fotoğrafınız
 • Adınız Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • İletişim Bilgileri
 • Yaşadığınız Şehir
 • Cinsiyetiniz
 • Mesleğiniz
 • Eğitim Bilgileri
 • Şaka Yapılacak Kişinin Cinsiyeti
 • Şaka Yapılacak Kişinin Akrabalık Derecesi

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz sürece Efsane Aile yarışmasına katılmanız konusunda hiç bir engel kalmayacaktır. Eğer sizde Efsane Aile yarışmasına katılmak istiyorsanız buradan Efsane Aile başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Efsane Aile Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

 1. Allah sizi bildiği gibi yapsın yalnız halka bir sey soylicem bundan sonrakiler sakın bu saçma sapan programa basvurmasinlar çünkü insan kandırıyorlar insanları ailelerine karşı rezil edip onları dolandiriyorlar sakin bu saçma sapan programa basvurmayin arkadaşlar sonunda siz pişman olursunuz

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.