Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Başvuru Formu

Yeni sezonda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı yine dopdolu enerjisiyle, yeni konuklarıyla 2023 yılında ekran karşısına geçmeye devam ederek seyircileriyle buluşacak. 2023’ün ön gözde sabah programlarından birini oluşturan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına seyirci olarak katılmak isteyen kişiler nasıl başvuru yapacaklarını merak ediyor. Çünkü yeni sezonda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılmak için birtakım şartlar ve başvurular gerekmektedir. Bu şartları sağlayan adaylar ise Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına başvuru yapabilecek. Programın TV karşısında sıkı takipçileri tarafından izlenmesiyle, programa katılmak isteyen ve canlı bir şekilde izlemek isteyen adaylar başvuru yaparak 2023’te Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılım sağlamak istiyor.

2023 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı başvuru ekranına nasıl ulaşırım? Yeni sezona nasıl başvuru yapabilirim? Programa katılmak için gerekli şartlar nelerdir? Bu tür soruların tüm yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.  Bunun yanı sıra Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının Whatsapp bilgileri nelerdir bunları da paylaşıyor olacağız.

Nasıl Başvuru Yapılır

Yeni sezonda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı bir sabah programı olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu program Star TV ekranlarında gösterilmeye başlayacak. Yeni sezon seyirci kitlesine bir günaydın programı olarak sabahları sunum gerçekleştirilecek.

Star TV 2023 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı ile yepyeni ve büyük bir seyirci kitlesi kazanmayı planlıyor. Bu nedenle seyirci olarak katılmak isteyen kişilere başvuru ekranları açıyorlar. 2023 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılmak isteyen kişiler öncelikle başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formunu doldurmayan adayların başvuruları geçersiz kabul edilir. Çünkü bu başvuru formları ile sizlere ulaşım sağlayacaklar. Dolayısıyla 2023 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının ilk şartı başvuru formunu doldurmaktır.

Başvuru formunu doldurmak ile ilgili bilgilere ulaşmak isteyenler Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına, iletişim ve telefon bilgilerine erişerek katılım için bilgilerini elde edebilirler. Bu yolların dışında Whatsapp mail bilgilerini kullanarak programa erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için gerekli e-posta: İzleyicitemsilcisi@startv.com.tr adresidir. Telefon numaraları ise: +90 212 335 00 00. Buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu yolları deneyerek gerekli başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yeni sezonda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılım sağlayabilirsiniz.  

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Whatsapp Bilgileri

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına whatsapp üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeni sezonda tekrardan ekran karşısına çıkacak olan bu ikili, enerjik ve dolu dolu bir programa hazırlanmaya devam ediyor. Demet Akalın ve Alişan’ın canlı enerjileri seyircileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Böylece seyirciler için eğlenceli, keyifli ve hoş dakikalar geçirilmesi sağlanıyor. Özellikle yayınlara alınan konuklarla birlikte programın rengi daha da artıyor.

Eğer canlı yayına siz de katılmak istiyorsanız, Demet Akalın veya Alişan ile sohbet etmek istiyorsanız iletişime geçebilmeniz mümkündür. Eğer programa dair herhangi bir geri dönüş veya iletmek istediğiniz bir şey olursa yine Whatsapp iletişim numaralarından bunları rahatlıkla iletme kolaylığına sahipsiniz. Whatsapp grubundan yazabilir iletişim maili ve telefon numaralarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. E-posta: İzleyicitemsilcisi@startv.com.tr ve Telefon numarası: +90 212 335 00 00

2023 Yeni sezon başvuru bilgilerine dair kapsamlı bilgileri edindiğimize göre Demet Akalın ve Alişan kimdir, onları yakından tanımak programa katılmadan önce işinize yarayacak bilgilerden biri olacaktır. Programın bu iki sunucusunu yakından tanımaya başlayalım.

Demet Akalın (Kurt) Kimdir?

23 Nisan 1972 doğumlu olan Demet Akalın şarkıcı ve eski modeldir. Yaşar Alptekin’in modellik kursuna gitmiş ve kariyerine modellikle bir süre devam etmiştir. Sonrasında Neşe Erberk ajansında da model olarak çalışmıştır. Sonrasında sesiyle birlikte şöhretini katlayan şarkıcı hem sunuculuk hem de şarkıcılık hayatına devam etmektedir.

Alişan (Serkan Burak) Kimdir?

19 Haziran 1976 doğumlu olan Alişan müzik piyasasında isim yapmış isimlerden biridir. Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilerek kariyerine Mahzun Kırmızıgül’den gerekli desteklerle devam etti. Hem müzik sektöründe edindiği kariyerle hem de çeşitli programlarda yaptığı sunuculukla adından sık söz ettiren Alişan şu an Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.