Çarkıfelek Başvuru Formu Ve Detayları 2023

Çarkıfelek Başvuru Formu 

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yarışmalarından olan Çarkıfelek yarışması hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi burada öğrenebilirsiniz. Çarkıfelek yarışmasına nasıl başvuru yaparım, nasıl katılırım gibi aklınızda soru işaretleri var ise bu yazıyı okumaya devam edin.

Yıllarca Çarkıfelek yarışması farklı kanallarda Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğu ile ekran karşısında oldu. Bu sene ise Çarkıfelek yarışması ünlü oyuncu ve sunucu Emre Karayel ile Kanal D ekranlarında Karşınızda olacak. Çarkıfelek yarışması her pazartesi ve salı akşamları saat 20:00’de Kanal D ekranlarında kazandırmaya devam edecek. Eğer bu harika yarışmaya katılıp büyük ödül olan araba kazanmak istiyorsanız www.yarismabasvurulari.org sitesinden Çarkıfelek başvurusu yapabilirsiniz.

Çarkıfelek Yarışma Detayları 2023 

Çarkıfelek yarışmasına başvurmadan önce bu bölümden yarışma hakkında bilgi almanızı size tavsiye ederiz. Çarkıfelek yarışması toplamda 3 yarışmacı ile devam etmektedir. Her gün farkı yarışmacılar Çarkıfelek’te yarışmaktadır. Bu 3 yarışmacı ise sitemizden ulaşabileceğiniz başvuru formu ile seçilecektir. Bu 3 yarışmacı çarkın etrafında durarak sıra onlara geldikçe çarkı çevirirler. Bu çarkta belirli puanlar ve iflas seçeneği vardır. Eğer iflasa gelirseniz topladığınız tüm puanlar sıfırlanır. Puan’ı ise şöyle kazanmaktasınız; Örneğin çarkı çevirdiniz ve 500 puanda çark durdu, sizden bir sesli ve bir sessiz harf istenir eğer doğru harfleri bilirseniz 500 puan’ı kazanırsınız.

Bu sene Çarkıfelek Yarışmasını Emre Karayel sunacaktır ve ona ünlü sunucu Emel Özkızıltaş eşlik edecektir.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Çarkıfelek yarışmasına başvuru yapmadan önce bilmeniz gerek bir kaç şey bulunmakta.Bu bölünü lütfen dikkatli okuyunuz. Bizim bu yardımlarımız sayesinde yüzlerce kişi www.yarismabasvurulari.org aracılığı ile Çarkıfelek yarışmasında yarışma şansına kavuştu.

Öncelikle size buradan vereceğimiz Çarkıfelek başvuru formuna tıklayarak başvuru formuna ulaşınız.

Karşınıza çıkacak olan formda belirli bilgiler bulunmaktadır.Bunlar;

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • E-Mail Adresiniz
 • Cep Telefonunuz
 • Ev veya İş Telefonunuz
 • Size Ulaşabilecek Bir Yakının Numarası
 • Doğum Yeri
 • Yaşadığınız Şehir
 • Mesleğiniz
 • Medeni Durumunuz
 • Arabanız Var mı ?
 • Kendinize Ait 2 Adet Foto
 • Gizlilik Şartlarını Onaylamanız Gerekmektedir

Bu bilgileri size sorulacaktır. Bu istenen bilgileri dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmanız çok önemlidir. Çünkü bu bilgiler titizlikle incelenmektedir.Eğer verdiğiniz bilgilerde bir yanlışlık var ise başvurunuz değerlendirilmeyecektir. Bu yüzden son derece dürüst ve doğru bir şekilde bu bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

https://youtu.be/N3Y4m6C9Lgo

ÇARKIFELEK ÖDÜL

Çarkıfelek yarışmasında büyük ödül son model lüks bir otomobil. Bu otomobili kazanmak için Çarkıfelek yarışmasının sonuna kadar ulaşmanız gerekmektedir. Ödüller otomobil ile bitmemektedir. Otomobil dışında çarşı diye adlandırılan bölgede her türlü elektronik ve beyaz eşya bulunmaktadır. Belirli puana ulaştığınızda kazandığınız puan kadar istediğiniz eşyayı kazanabilirsiniz.

Eğer sizde Kanal D ekranlarında Emre Karayel ve Emel Özkızıltaş’ın sunuculuğunu yaptığı Çarkıfelek yarışmasına katılmak istiyorsanız Çarkıfelek başvuru formuna tıklayarak yarışma için ilk adımı atabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bilgi almak için bu yazıya yorum bırakabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Çarkıfelek Başvuru Formu Ve Detayları 2023” üzerine 1 yorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.