Çarkıfelek Başvuru Formu ve Detayları

 

ÇARKIFELEK BAŞVURU FORMU VE YARIŞMA DETAYLARI


 

Yılların eskitemediği ünlü yarışma Çarkıfelek, Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil’ in sunuculuğu ile her pazar akşamı 23:15 de Show TV ekranlarında sizlerle. Hostes olarak, ekranlarda başka programlardan’da tanıdığımız Emel Özkızıltaş, Mehmet Ali Erbil’ e yarışma esnasında yardım edecek.

 

YARIŞMA DETAYLARI

Çarkıfelek yarışması, Çark’ ın başında 3 kişi olacak şekilde oynanır. Yarışmacılardan 2 kişi sitemiz üzerinden başvuru formunu dolduran yarışmacı adaylarından özenle incelenip o şekilde seçilecektir. Diğer kalan kişi ise o gün özel olarak davet edilecek ünlü konuklardan biri olacaktır. Yarışma çarkın çevrildikten sonra kişiye çıkan puan yada durum üzerine şekil alıyor, örneğin 1000 puan gelirse ve yarışmacı o sessiz harfi doğru bilirse cümlede olan sessiz harf kadar puan alacaktır, yada çark iflas da durursa yarışmacının o zaman kadarki tüm puanları sıfırlanacaktır. Pas durumunda ise sıradaki kişiye sıranın geçmesi söz konusu oluyor.


 

BÜYÜK ÖDÜL SON MODEL BİR ARABA

Dünya üzerinde ki bütün yarışmalardan daha fazla hediye dağıtan yarışma,  Çarkıfelek. Her programda seyirciler arasından seçilecek 3 kişi ile programın konsept’ i üzerinden bir soru sorulacaktır. Eğer soruyu doğru bilirse ”Binlerce Türk Lirası değerinde hediye çekleri ,Televizyonlar , Ses Sistemleri , Beyaz Eşyalar , Motosiklet ve büyük ödül olan son model bir Araba kazanma şansını yakalayacaktır.

CANLI YAYIN BAĞLANTILARI

Mehmet Ali Erbil hız kesmiyor bir yandan stüdyodaki konukları ile yarışırken diğer yandan da ekip arkadaşları il il gezerek her gün bir ildeki şanslı ailenin evine konuk oluyor. Yarışmacılar yine her zamanki gibi sessiz harflerin yanına üç sessiz bir sesli harf ekleyerek onlardan bulmalarını istedikleri cümleyi yada kelimeyi tahmin ediyorlar. Bu tahminler sırasında yaşanan diyaloglar kimi zaman çok ilginç anlara tanıklık etmemize sebep olsa da ekran başında yıllardır eğlenceli vakit geçirmemize sebep olmuştur.Eğer sizde Çarkıfelek yarışmasına katılmak istiyorsanız buradan yarışmaya başvurabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI VE DETAYLARI ;

  • Çarkıfelek yarışmasına katılmak için 21 yaş altında olmanız yeterlidir.
  • 2 Adet Fotoğrafw
  • Özlük Bilgileri
  • Kendiniz Hakkında bilgiler

Bu bilgileri doldurduğunuz durumda yarışmaya katılmaya bir engeliz yoktur.

Verdiğiniz bilgiler Çarkıfelek ekibi tarafından büyük bir titizlilikle incelenip öyle sonuca varmaktadırlar. O yüzden vereceğiniz bilgileri doğru yazdığınızdan emin olunuz. Başvurunuz olumlu olarak karar verilirse, başvuru formunda vermiş olduğunuz numara veya mail adresi üzerinden size ulaşılacaktır.

Bizi Beğenin.

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Çarkıfelek Başvuru Formu ve Detayları” üzerine 12 yorum.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.