Çağla İle Yeni Bir Gün Başvuru Formu ve Detaylar

Sevilen manken ve sunucu Çağla Şikel‘in sunmuş olduğu Çağla İle Yeni Bir Gün Programı Fox TV ekranlarında yer alıyor. Ekranlarda sabah şekeri olarak izleyeceğimiz Çağla Şikel, programında pek çok konulara değiniyor. Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yer alarak karşımıza çıkıyor. Fox TV gündüz kuşağında yer alan program saat 10:00’da izleyici ile buluşuyor.

Ekranların sevilen programlarından biri haline geldiğinden dolayı doğal olarak programın reyting listesinde de üst sıralarda yer almış olduğunu görebiliyoruz. Çağla Şikel’in yer almış olduğu programda ise yapımcılığını Provizyon Medya üstlenmeye devam ediyor. Hafta içi her gün sürekli olarak yayınlanan programa izleyici olarak katılma şansına sahipsiniz. Programı seven izleyen kişilerde isterlerse seyirci olarak katılma şansına da sahip olmaya başlayacak. Programın genel içeriği ise daha çok kadınlara yönelik şekilde devam ediyor. Genel olarak programda ele alınan konulara bakıldığı zaman ise yemek yapmak, sağlıklı beslenmek, hastalıklara yönelik bilgi verilmeye de çalışılmış oluyor.

Çağla İle Yeni Bir Gün program formatına göz attığımız zaman ise şu şekilde konular ele alınıyor.

Güzellik
Sağlık
Yemek
Yeni Trendler Hakkında Bilgiler
Modaya dair bilgiler
Estetik hakkında her şey
Dekorasyon ve alışveriş

Programda birden farklı konular ele alındığından dolayı hem bilgiye ulaşabilir hem de keyifli zamanlar geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Çağla ile Yeni Gün programına katılmak için ise online platform üzerinden başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz.

Çağla İle Yeni Bir Gün Başvuru Formu

Sevilen programa seyirci olarak katılmak istiyorsanız o halde formda size yöneltilen bilgileri eksiksiz şekilde girerek yollamanız gerekmektedir.
Çağla İle Yeni Gün Başvuru Formunda sizlerden istenen bilgiler şu şekilde;

Adınız Soyadınız
Yaşınız
Boy ve Kilonuz
Hangi Konuda yardımcı olmamızı istiyorsunuz
Telefon Numaranız
E posta Adresiniz
Yaşadığınız Şehir

Yukarıda ki bilgileri eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra katılım koşullarını kabul ediyorum kutucuğunu işaretleyerek formu iletebilirsiniz.
Programa katılmak isteyen kişiler Basvuru Formu üzerinden gerekli bilgileri yazarak yollayabilir. Onaylanması durumunda ise programa seyirci olarak katılabilirsiniz. Bu sayede programa gelen konukları da görme şansına sahip olursunuz.

Çağla ile Yeni Gün başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bol şanslar dileriz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.