BİR YASTIKTA KOCAYALIM BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI

Başvuru Formları Bir Yastıkta Kocayalım

Bir Yastıkta Kocayalım Programı Ne Zaman Başlayacak?
Nasıl Başvuru Yapabilirim? Başvuru Koşulları Nelerdir?
Hangi Gün ve Hangi Saatte Yayınlanacak?

Başvuru Formları Bir Yastıkta Kocayalım
Bir Yastıkta Kocayalım Başvuru Formu

Günümüzün problemlerinden biri olan boşanmalar artık ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programı ile son bulacak mı ? Son zamanların en önemli konularından olan evliliklerin bitmesinin bu kadar gündeme gelmesinin sebebi çiftlerin birbirlerine olan yaklaşımıdır.
Kafanızda ki tüm problemleri bu programda görebileceğiniz,sorunlarınızla başa çıkmaya çalışacağınız canlandırılmış karakterler ile birlikte sorunlarınızı çözeceğiniz,masaya yatıracağınız bir programdır.Başvuru yapmak istiyor, kendi sorununuza yanıt almak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin.
İsterseniz size programın içeriğinden bahsedelim.Öncelikle Bir Yastıkta Kocayalım programı her hafta 1 ailenin anlaşmazlıklarını,yaşadığı sorunları gündeme getirecektir.İlişkilerinde farkında olmadan çiftlerin birbirine olan yaklaşımları, birbirlerine kırıcı davranışlar ve yapılan yanlışlıklar Uzm.Klinik Psikolog Serdar Vatansever yardımı ile son bulacak.İlişkilerde nelerin önemli olup olmadığına uzmanımız tarafından görüşlerini dinleyerek şahit olacağız.

Serdar Vatansever Kimdir?

Serdar Vatansever lisans eğitimini Psikoloji bölümünü bitirerek, ikinci üniversitesini okurken, Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamladı. Yaptığı çalışmalarla yurtdışında çeşitli üniversiteler ile bağlantıda olan Vatansever, üniversite döneminde birçok enstrüman çalmakla birlikte, enstrüman çalmanın beyin lobları arasındaki aktivasyon ve senkronizasyonu sağlayarak depresyon üzerine etkilerini azaltabilecek ‘psiko-drum’ projesini geliştirdi. Şu an evli çiftlere, gençlere ailelere sonuç odaklı,yapıcı ve farklı özelliklerde hizmet vermektedir.

Bir Yastıkta Kocayalım programı’nın en önemli özelliklerinden biri de sadece sorunlarınızı ekrana yansıtmakla ve çözüm bulmakla kalmayıp daha sonrasında uzman psikoloğumuz evinize gelerek sorun hakkında ileri tarihte de yardımcı olmaya çalışmaktadır. Evlilik Nedir? İlişki Nedir? Evliliğin daimi olması için çiftlerin ne yapması gerekmektedir?
Öncelikle çiftlerin birbiriyle anlaşabiliyor olması ve birbirine sevgi,saygı duyması gerekmektedir. Eğer programımıza başvurmak istiyorsanız yazımızı lütfen okumaya devam edin.Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız çok önemlidir.
Çiftlerin sorunlarını ekranlarda gösterirken programımız çiftlerin mahremiyeti açısından sorunlarını gösterilen, kişilerin isimlerini değiştiriyor,farklı oyuncular ile canlandırma yapılırken gündeme getiriliyor.Hafta içi her gün saat 15:00 ‘da yayınlanmakta olan Bir Yastıkta Kocayalım programımız sizi mutlu edecek ve evliliğinizi kurtaracaktır.

Bir Yastıkta Kocayalım Başvuru Formu

Öncelikle başvuru yaparken eşiniz ile birlikte 2 adet fotoğrafınızı koymanız gerekmektedir.

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Doğum Yeriniz
  • İletişim Bilgileriniz
  • Adresiniz
  • Mesleğiniz ve Eşinizin Mesleği
  • Kaç Yıllık Evli Olduğunuz
  • Çocuğunuzun Olup Olmadığı

gibi bilgileri belirtmeniz gerekmektedir.Daha önceden belirttiğimiz gibi başvuru formunu doldururken eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir.Başvuru formunda girdiğiniz bilgiler haricinde cevaplamanız gereken bazı sorular vardır.Bunlar;Eşiniz ile yaşadığınız en önemli sorunlar nelerdir?,
Evliliğinizde yaşadığınız ve unutamadığınız en kötü anınız nedir?,Evliliğinizde başınıza gelen ve en mutlu olduğunuz olay nedir?,Evliliğinizde ne eksik? Ne olsa daha mutlu olursunuz?,Hayatta sizi en çok sevindirebilecek şey nedir?,Kendinizi Ve Eşinizi Tanımlayacak İkişer Kelime Yazar Mısınız?,Haksızlığa uğradınız da tepkiniz ne olur? gibi evliliğiniz ve kendiniz ile ilgili olan soruları eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplamalısınız.Başvuru formunun en son kısmında yer alan ve sizden ailenizden kısaca bahsetmenizi istemekteyiz bu bölüm sizin sorunlarınıza cevap aramamızda oldukça yardımcı olacaktır.Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Yastıkta Kocayalım programı hakkında tüm merak ettiğiniz soruları,öğrenmek istediğiniz daha fazla bilgiyi instagram ve facebook sayfalarımızdan öğrenebilir.Başvurunuzu internet sitemizden yapabilirsiniz.
Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.