Benimle Söyle Başvuru Formu Ve Şartları

Uzun yılardır çoğu kanaldan görmeye alışık olduğumuz şarkı yarışmalarına göre çok farklı bir şarkı yarışması başlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan bu şarkı yarışmasının adı ise “Benimle Söyle”. Benimle Söyle şarkı yarışmasına katılmak ve yeteneklerinizi sergilemek istiyorsanız başvurunuzu bu sayfadan yapabilir ve yarışma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Benimle Söyle Başvuru Kanal D

Benimle Söyle şarkı yarışması Türk ekranlarında ilk kez yayınlanacak olan farklı formatta bir şarkı yarışmasıdır. Bildiğiniz üzere diğer şarkı yarışmalarında ortalama 4 adet jüri bulunmaktadır ama Benimle Söyle şarkı yarışmasında durumlar biraz farklı. Bu yarışmada tam tamına 100 tane jüri var. Amacınız diğer yarışmacılara göre daha fazla jüriyi etkilemek.

Benimle Söyle şarkı yarışması yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayacak ve sunuculuğunu yapacak kişi ise, uzun süredir dizilerden görmeye alışkın olduğumuz Enis Arıkan yapacak. Benimle Söyle yarışmasında her bölümde 10 yarışmacı , 100 kişiden oluşan bir jüriye karşı performanslarını sergileyecekler. 100 kişilik bu jürinin kaptanlığını ise Birce Akalay yapılacak.

Bu yarışmada her akşam bir final gecesi olmaktadır. Benimle Söyle yarışmasında işleyiş şu şekilde devam etmektedir. 10 yarışmacı sırayla sahneye çıkar ve şarkılarını söyler. Yarışmacılar şarkılarını bitirdikten sonra jüriye döner ve puanlamasını bekler. Her jüri 1 puan anlamındadır. Yani puanlama 100 üzerinden yapılmaktadır , ne kadar çok jüri yarışmacıyı beğenir ise o kadar çok puan alır. Gecenin sonunda en çok puan alan yarışmacı finalist olur. En yüksek puandan sonra ikinci ve üçüncü en yüksek puan alan yarışmacılar aralarında tekrardan yarışır ve kazanan birinciyle yarışır ve kim kazanırsa yeni finalist olmaktadır. Sezon finalinde ise bütün finalistler yarışarak kazananı belirler ve büyük ödülün sahibi olur.

Benimle Söyle Katılım Şartları

Benimle Söyle yarışmasında katılmak için tek şart 18 yaşından büyük olmanız gerekmesidir. Bunun dışında sitemiz üzerinden doldurabileceğiniz başvuru formu ile yarışmaya katılabilirsiniz.

Benimle Söyle Jüri

Benimle Söyle yarışmasının jürileri farklı sektörler oluşan bir sürü insandan oluşmaktadır. Bu kişilerin bir kısmını ekranlardan tanımaktasınız. Bu jüri şöförden ünlü bir şarkıcıya kadar oluşmaktadır. Sizde bu jüriyi etkileyebileceğinize inanıyorsanız bu yarışmaya başvuru yaparak katılabilirsiniz.

Benimle Söyle Başvuru Formu

Benimle Söyle başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmadan önce bilmeniz gerekenleri olabildiğince sizlere anlatmayaca çalıştık. Başvuru formunu nasıl dolduracağınızıda isterseniz bu bölümü okumaya devam ederek veya aşağıda göreceğiniz videoyu izleyerekte öğrenebilirsiniz.

Başvuru formunun doldurulması aşaması şöyle gerçekleşmektedir. Benimle Söyle başvuru formuna ulaştıktan sonra sayfada sizden istenen bir takım bilgiler göreceksiniz. Bu bilgilerin karşısında ise boş kutucuklar vardır. Sizin bu bilgileri kendinize göre o kutucuklara yazmanız gerekmektedir. Bilgileri doldurmak dışında sizden kendi performansınızı sergilediğiniz bir adet videoda istenmektedir. Bu videoyu başvuru formuna yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgiyi videodan görebilirsiniz. Benimle Söyle başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise şunlardır;

 • Fotoğraf
 • Video
 • Adınız Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • Yaşadığınız Şehir
 • E-posta
 • Sosyal Medya Hesaplarınız
 • Cinsiyetiniz
 • İletişim Bilgileriniz
 • Medeni Durumunuz
 • Müzik Eğitimi Aldınız mı ?
 • Daha Önce Sahneye Çıktınız mı ?
 • Daha Önce Albüm Çıkardınız mı ?
 • Daha Önce Yarışmaya Çıktınız mı ?

Bu bilgileri doldurduktan sonra başvurunuz işleme alınacaktır. Bu bilgileri doğru doldurmanız çok önemlidir. İlerleyen zamanlarda yanlış bir bilgi verdiğiniz anlaşılır ise yarışmadan diskalifiye edilirsiniz. Başvuru formunu nasıl dolduracağınızı yukarıdaki videodan görebilirsiniz.Benimle Söyle başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Benimle Söyle Başvuru Formu Ve Şartları” üzerine 2 yorum.

 1. Bir televizyon proğramında şarkı söylediysem…Yarışmaya katılamazmıyım
  Tşk ederim…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.