Ben Söylerim Yarışma Başvurusu Ve Detayları

BEN SÖYLERİM YARIŞMASI BAŞVURU FORMU VE YARIŞMA DETAYLARI

 

Show TV’nin yeni ses yarışması Ben Söylerim sizlerle. Farklı konsepti ile karşınızda olucak bu yarışmanın sunuculuğunu ünlü manken Çağla Şikel yapmaktadır.Bu yeni yarışmada bildiğiniz bütün ses yarışma konseptlerini unutun çünkü bu çok farklı bir yarışma. Bu yarışmada 8 farklı tarzı olan yarışmacı ve Türkiye’nin sevilen sanatçılarından 2 ünlü ses olacaktır.

BEN SÖYLERİM YARIŞMA BİLGİLERİ

Ben Söylerim ses yarışması yollarını Fox Tv ile birleştirerek bu sene karşımızda olacaklar. Ben Söylerim ses yarışması her salı akşam saat 20:00de Fox Tv ekranlarında bizlerle olacaklar.Sesine güvenenler zaman kaybetmeden bu yarışmaya başvurabilir. Başvurular ücretsiz olup sitemizde vereceğimiz başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

BEN SÖYLERİM’İN DETAYLARI

Ben Söylerim ses yarışması 8 yarışmacı ve 2 juriden oluşmaktadır. Jüri koltuğunda ise ülkemizin değerli sesleri yarışmaya eşlik edecekler. Bu isimler Kibariye ve Serdar Ortaç olacaktır. Her bölümde belirlenen ülkemizde dinlenme rekorları kıran ve herkesin dinlemeye doyamadığı şarkıları 9 farklı türden şarkıları 8 yarışmacı , şarkının içinden 30 saniye boyunca kendi tarzlarında söyleyecekler. Her bölümde jüri’nin sesini beğendiği 2 yarışmacıyı koruma altına alıp geri kalan yarışmacılar ise elenecektir. 4 hafta boyunca koruma altına alınan yarışmacılar, büyük final bölümünde korumaya alınan 8 yarışmacı büyük ödül için yarışacaklar. Büyük finalde jürinin koruma altına aldığı 2 yarışmacı halk oylamasına kalarak büyük ödül olan 10.000 Türk Lirasını kazanacaktır.

 

BÜYÜK ÖDÜL TAM 10.000 TÜRK LİRASI

Sesinize ve kendinize güveniyorsanız bu yarış tam olarak size göre, ve üstelik bu yarışmada 1. olmak o kadarda önemli değil aslında. Çünkü bu yarışmanın jüri koltuklarında bu camiada kendini kanıtlamış 2 büyük isim oturmakta bu isimlerin başında ise Kibariye vardır. Kibariye arabesk ve fantezi müziğinin önde gelen isimleri olup dünya çapında bu tarz müziklerde tanınmaktadır. Serdar Ortaç ise Türkiyede pop müziğinin önde gelen isimlerinde olmaktadır. Bu isimler sizi dinleyip tarzın hakkında ve size kimsenin veremeyeceği öneriler verip sizin kendinizi geliştirmeniz yönünde altın fikirler vereceklerdir.

BEN SÖYLERİM BAŞVURU FORMU

Ben Söylerim ses yarışmasına başvurmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz adrese tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurarak yarışmaya başvurabilirsiniz. İstenen bilgiler ;

  • Adınız Soyadınız.
  • Doğum Tarihiniz.
  • Cinsiyetiniz.
  • E-Posta Adresiniz.
  • Bulunduğunuz Ülke
  • Seslerndirdiğiniz Bir Şarkının Ses Kaydı.

Sizde bu yarışmaya katılmak istiyorsanız eğer buradan başvurabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.