Ben Bilirim Başvuru Formu Ve Detayları

360 ekranlarında yayın hayatına başlayan, ekranların yeni bilgi yarışması Ben Bilirim hakkında merak ettiğiniz her şey burada. Ben Bilirim bilgi yarışması bildiğiniz bilgi yarışmalarından çok farklı. Bu bilgi yarışmasın hakkında merak ettiğiniz her şeyin cevabını bu makalede bulabilirsiniz. Ben Bilirime nasıl başvuru yaparım , Ben bilirim yarışmasına nasıl katılırım diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Ben Bilirim Başvuru Tv 360

Ben Bilirim Bilgi yarışması 360 kanalında yayınlanan diğer bilgi yarışmalarından farklı bir yarışmadır. Ben Bilirim yarışması ünlü sunucu Alper Ateş‘ın sunuculuğunu üstlendiği bir bilgi yarışmasıdır. Ben Bilirim bilgi yarışması hafta içi her gün saatler akşam saat 20:00 gösterdiğinde Tv 360 ekranlarında sizlerle oluyor. Ben Bilirim bilgi yarışmasında her gün 4 adet yarışmacı yarışmaktadır. Sırayla yarışmacılara soru sorulmaktadır fakat burada yarışmacılar istediği soruyu kendilerine sorduruyorlar. Sıra yarışmacıya geldiğinde karşılarına alfabe sıralanmaktadır. Her harfin bir puanı bulunmaktadır. İstedikleri harfi seçtikten sonra, sorulan sorunun cevabında seçtikleri harf bulunmakta ve isteğe göre ekstradan harf isteyebiliyorlar. Eğer yarışmacı sorunun cevabını bulamaz ise soru diğer 3 yarışmacıya sorulmaktadır. Sunucu 3 yarışmacıya döner ve işaret verdiğinde ilk kim butona basar ise sorunun cevabını bilir ise yarışmaya devam edilir, bilemez ise aynı şekilde bilene kadar sunucu yarışmacılara soruyu sormaya devam eder. Puanı eksiye inen yarışmacı, yarışmaya veda eder. 2 yarışmacı kalana kadar yarışma bu şekilde devam etmektedir ve finalde 2 yarışmacı yarışarak ödül için kapışırlar.

Ben Bilirim Başvuru Formu

Ben Bilirim bilgi yarışmasının başvuruları İnternet üzerinden yapılmaktadır. Ben Bilirim başvuru formuna sitemiz üzerimden ulaşabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gerekenleri öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin. Öncelikle sitemizden ulaşabileceğiniz başvuru formuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Ben Bilmem başvuru formunda doldurmanız gereken önemli bilgiler vardır bunlar ise;

  • Adınız Soyadınız
  • Yaşınız
  • Cinsiyetiniz
  • Mesleğiniz
  • Telefon Numaranız
  • Yaşadığınız Şehir
  • Grup Halinde mi Katılacaksınız?
  • Kendinizden Kısaca Bahsedin
  • E-posta Adresiniz

Bu bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu yapmış olacaksınız. Fakat belirtmek isteriz ki başvuru formuna doldurduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir. Yanlış yazılan herhangi bir bilgi başvurunuzun iptaline sebep olacaktır. Başvurunuz onaylanır ise sizi önden mülakata davet edip sizin ile yüz yüze görüşecek Ben Bilirim ekibi. Mülakat olumlu geçer ise yarışmaya katılacağınız gün üzere sizinle konuşup plan yapılacaktır. Eğer sizde Ben Bilirim yarışmasına katılmak istiyorsanız Ben Bilirim başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Merak ettiklerinizi bize yorum yazarak sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Ben Bilirim Başvuru Formu Ve Detayları” üzerine 1 yorum.

  1. Ben bu tür yarışmaları çok seviyorum ama katılmak nasip olması inşallah bu sefer olur…

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.